Skocz do zawartości

[126l] obsada zbiornika


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do Was małe pytanko co byście wpuścili do zbiornika 126l ? Chciałbym mieć jakieś pielęgnice tylko jakie? Na razie w moim akwa pływają 3 skalary 3 barwniaki czerwonobrzuche 2 neony czerwone 2 bocje wspaniałe 2 sumy rekinie 2 danio malabarskie 1 gurami 3 krewetki 5 glonojadów

 

admin: viewtopic.php?f=39&t=1966

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 skalary za male akwarium minimalna wysokość zbiornika 50 cm

 

2 danio malabarskie zbiornik o długości 100 cm

2 sumy rekinie rosną do 120 cm i 5o kg wagi

1 gurami marmurkowe Może być, ale mu smutno

 

3 barwniaki czerwonobrzuche niby mogą być ale podczas tarła może wszystko fruwać

2 bocje wspaniałe też niby może być

2 neony czerwone mogą być lecz za mało dokup 8 szt

5 glonojadów jakich ? myślę że chodzi ci o zbrojnika niebieskiego 2- 3 szt

3 krewetki

 

Do tego nie masz żadnych ryb sprzątających, proponuję troszeczkę przebudować obsadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawaj molinezji z brzankami. Czy ci się podobają mieczyki i molinezje ? to takie ryby komuny tyle jest ładniejszych ryb jak prętniki karłowate itd Mieczyki ja hodowałem jakieś 20 lat temu bo tylko to było.

Te obsady wyżej są dużo bardziej efektowne i lepiej dobrane niż ta twoja ostatnia propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

witam,

to mój pierwszy post na tym forum. właśnie zakupiłem akwarium i zastanawiam się nad obsadą. chciałbym mieć w nim około 20 neonów, kilka Razbora Galaxy, kilka molinezji, kilka danio pręgowanych do tego krewetki i jakieś rośliny. chciałbym się zapytać czy te rybki będą do siebie pasować i czy nie będzie z tym żadnych problemów. z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...