Skocz do zawartości

[80l]Ogólne


agnieszkasamoc2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostosuj temat do regulaminu i wytycznych! viewtopic.php?f=22&t=1937

Tym razem otrzymujesz za to ostrzeżenie.

Czy tak dobrze bo zrobiłam to bezwiednie po prostu nie wiedziałam
A możesz z łaski swojej przeczytać wytyczne z linka, który ci dałam? Jest tam jasno napisane co powinno być w opisie! Za ignorancję otrzymujesz kolejne ostrzeżenie. Jeszcze dwa i ban.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostosuj temat do regulaminu i wytycznych! viewtopic.php?f=22&t=1937

Tym razem otrzymujesz za to ostrzeżenie.

Czy tak dobrze bo zrobiłam to bezwiednie po prostu nie wiedziałam
A możesz z łaski swojej przeczytać wytyczne z linka, który ci dałam? Jest tam jasno napisane co powinno być w opisie! Za ignorancję otrzymujesz kolejne ostrzeżenie. Jeszcze dwa i ban.
Jeżeli za to dostaje się dwa ostrzeżenia i bana to nie wiem czy ja już kiedy kiedykolwiek wejdę na forum dzięki za przyjazne traktowanie i wyczerpującą odpowiedz

 

mod:edytuj posty !

 

wejdz w temat innej osoby i opisz tak swój baniak

Bardzo dziękuję za odpowiedz tylko ja już nie wiem czy mam pytać o cokolwiek i nie wiem już gdzie mam o to pytać chyba zrezygnuję ze wszystkiego pozdrawiam

 

mod: i koniecznie przeczytaj regulamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszkasamoc2... Nie bądź taka i zapodaj dokładny opis swojego baniaczka ;) Przeczytaj link, który podała ci mei, lub podejrzyj innych forumowiczów, jak opisali swoje akwaria, tak jak radziła anija :) Chętnie udzielimy ci wskazówek, jak upiększyć twój zbiorniczek, co pozostawić, a co zmienić. Mi już podobają się twoje roślinki, więc już pierwszy plus masz ode mnie :D Nie każ mi długo czekać na siebie... ;)

 

PS. Regulamin jest ważny na każdym forum, więc słusznie oczekuje się jego znajomości i respektowania przez wszystkich użytkowników, także u Nas... Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...