Skocz do zawartości

płyn z witaminami


abrams
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy warto dodawać płyn z witaminami JBLa do płatków? a czy taki pokarm w płynie dla narybku z larwami solowca jest odpowiedni dla narybku mlinezji i mieczyków? a nie brudzi wody?

 

http://www.akwamaniak.pl/atvitol-50ml-preparat-multiwitaminowy-egzogennymi-aminokwasami-p-1198.html

http://www.akwamaniak.pl/nobilfluid-artemia-pokarm-plynie-narybku-larwami-solowca-witaminami-p-1219.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania... o te larwy solowca. Jeśli ktoś to już stosował to niech się wypowie. Czy to są żywe te larwy czy jakoś spreparowane? Ja hoduję je z suchych cyst, ale wiadomo, że wygodniej mieć takie gotowe. Czytałam jednak, że wyhodowane larwy solowca mają największe wartości odżywcze przez 8-12 godzin od wyklucia. W takim pojemniczku (jeśli to są żywe) to jednak są długo przechowywane, a jeśli są spreparowane to czymże się różnią od np. mrożonego "mięska"? (jeśli chodzi o wartość odżywczą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokarm w płynie dla narybku z larwami solowca i witaminami

Nowość: z krewetkami morskimi dla lepszego wzrostu

 

zarówno solowiec jak i krewetki oczywiście nieżywe i spreparowane ;)

wartość odżywcza ta sama, aczkolwiek jak kupuje się specjalnie jako pokarm mięsny nie mrożonki dla dorosłych ryb to najlepiej kupować liofilizowany jakiś konkretny a nie mixy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcę podawać pokarm w płynie z solowcem narybkowi, ale czyto nie brudzi wody? na razie jako witaminy podaję Tropical MULTIMINERAL, ale jak to podaję to glony rosną jak szalone dlatego pomyślałem by kupić witaminy w płynie JBLa żeby wkropić je w jedzenie a nie wlewać luzem żeby karmić glony.

 

jeśli ktoś już stosował takie cuda to gorąco proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...