Skocz do zawartości

[54l] i już po Azji ;)


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator

Ta aranżacja faktycznie ma się nijak do poprzednich, może jak by było bardziej zadbane, ale teraz kiepsko. Nie wydaje Ci się że ten korzeń trochę za duży?

 

Już pisałem, że nie mam pomysłu na akwa. A ostatnimi czasy w ogóle mam jakoś mało czasu aby się nim zajmować. Co go troszkę ogarnę to jadę do Pl. Po powrocie znowu jakiś syf w nim jest. I tak w kółko. Zastanawiam się czy nie wywalić tej ADA na "lepsze czasy". Nie nasypać normalnego żwirku i wrócić do mchów. Akwarium mogłem wtedy zostawić samemu sobie bez najmniejszego problemu. Teraz, przy tym podłożu kilka dni nieobecności potrafią bardzo niemile zaskoczyć. Tym bardziej, że nikt nie dogląda wtedy tego akwarium.

 

Fotka po małej przycięciu roślinek.

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Są tylko krewetki i helenki. Obsady nie ma chyba od 2 miesięcy. Jakoś nie mogę się zdecydować na nic ciekawego. Neonki już były, razbory espei także. Trzeba będzie w końcu ruszyć tyłek do sklepu w poszukiwaniu czegoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Hehehe, coś gupiki wracają ostatnio do łask ;) .

 

A żeby nie było, że nic tam teraz nie mam. To daję fotkę jednego z mieszkańców zbiornika:

 

 

Dołączona grafika

 

 

Chyba nie trzeba opisywać co to za żyjątko ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ahaed... zapraszam do mnie, adres znasz ;) ... zrobisz mi akwa, bo ja nie mam coś głowy do tego- w przeciwieństwie do Ciebie... no ładne, bardzo ładne. A jak nowe już będzie to też pokarz, co nieco ;) Tylko nie pisz- "... Pokazywałem, jak byłem mały. Teraz jestem duży, to się wstydzę..."

 

ładne akwarium ale ja bym zrobił kryjówkę w postaci kory grzewa nałozonej na bok akwarium

A co to "kora grzewa" jest, bo nie słyszałam :zamieszany: ... jakaś nowa nazwa roślinki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne akwarium ale ja bym zrobił kryjówkę w postaci kory grzewa nałozonej na bok akwarium

A co to "kora grzewa" jest, bo nie słyszałam :zamieszany: ... jakaś nowa nazwa roślinki?
G jest blisko D, stawiam że chodziło o drzewo, ale nigdy nic nie wiadomo. :D

 

Zaraz... kora to nie czasem to czego pozbywamy się na początku preparacji korzeni? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Sioo z mojego tematu. Już Was tu nie ma :P .

 

Akwa rozgrzebane więc i tak nie wiecie czego się spodziewać. Zresztą sam nie wiem :D . Co wyjdzie to wyjdzie ;)

Żadnej kory nie będzie, przecież to gnije od razu.

 

Edit:

 

A PlayboyKrk zaraz dostanie po głowie za odgrzebywanie starych tematów :D . Archeolog sie znalazł. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...