Skocz do zawartości

[54l] i już po Azji ;)


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fota na dziś ;p . Dalej beznadzieja w zbiorniku. W sumie to aranż bardziej z ciekawości niż na pokaz ;p

.

 

 

 

A właśnie że na pokaz. Spoko, nie przejmuj się, BW musi takie być. Powinieneś jeszcze założyć plantację krasnorostów i będzie OK. Poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator

3P, wiem o tym ;) . Ale chyba zmienię całkiem aranż. Ten mnie już jakos nudzi ;p i po za tym jak sie raz zrobiło cos w miare dobrze. To potem ciężko to przebić. Tak to jest jak samemu sobie sie podnosi poprzeczkę.

Więc kolejnym razem lipa a potem sie pniemy w górę a nie odwrotnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3P, wiem o tym ;) . Ale chyba zmienię całkiem aranż. Ten mnie już jakos nudzi ;p i po za tym jak sie raz zrobiło cos w miare dobrze. To potem ciężko to przebić. Tak to jest jak samemu sobie sie podnosi poprzeczkę.

Więc kolejnym razem lipa a potem sie pniemy w górę a nie odwrotnie ;)

Otóż właśnie. Łeb w górę i allez! Jak to jest po niderlandzku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Dobra. Dzisiaj było małe grzebanie w akwa. Fotki najniższych lotów na jakie mnie stać :roll::D . Korzeń po lewej wygląda jakby był dorobiony w PS :shock: . Ale na serio on tak samo wygląda w akwa :zamieszany: . Trzeba się go pozbyć :zamieszany:

Jutro będę miał więcej czasu to zrobię jakieś nowe zdjęcia, tym razem normalne :P . Dzisiaj nie mam już czasu ani siły aby się za to zabierać.

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówili, że w avatarze są fajne efekty 3D, a tutaj Ahaed postanawia być konkurencją dla super produkcji;P Zaraz wyciągnę swoje okulary 3D i zobaczę jak się to prezentuje. Trzeba by tez zmienić tytuł na Zachód słońca na Afrykańskiej sawannie.

A teraz tak serio już, w starym akwa nie widziałem niczego złego, było poprawne, no ale ile można patrzeć na to samo.

 

Ps. To za to co powiedziałeś o moim akwa na innym forum;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A teraz tak serio już, w starym akwa nie widziałem niczego złego, było poprawne, no ale ile można patrzeć na to samo.

 

Ps. To za to co powiedziałeś o moim akwa na innym forum;P

 

Właśnie dlatego grzebię. Ile można patrzeć na to samo? Teraz to z ciekawości ;p . Jak będzie wyglądać oraz co i jak. Woda stracila kolor, poprzez dużą podmiankę. Za dużą! Mam nadzieję, że kolorek wróci za 2-3 dni. A tlo normalnie jest brązowe. To taka próba bardziej z ciekawości

;p.

ps: na tym innym forum to aż tak Ci nie pojechałem :P. Ale za chwile się to zmieni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

Przygoda z Azja zakończona jak na razie ;) .

Były małe problemy w akwarium, w związku z tym nastąpiła także "mała" zmiana całości aranżacji. Mam nadzieje, że teraz będzie już wszystko oki.

Na dziś tylko poglądowa fotka całości:

 

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może was zdziwię ale nie podoba mi się to do końca...

albo inaczej - jakby ktoś inny dał to akwa to bym powiedział że ładne, ale patrząc na poprzednie aranżacje (nawet na smirnofa :P) to to wygląda tak "przyciężko" ...

wcześniej akwa były proste, niczym nie kuły w oczy a teraz tak wydaje się jakbyś zlikwidował 200 a pozostałe korzenie wcisnął do malucha ;/

no i cała lewe strona wydaje się być dzika i niezaplanowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może was zdziwię ale nie podoba mi się to do końca...

albo inaczej - jakby ktoś inny dał to akwa to bym powiedział że ładne, ale patrząc na poprzednie aranżacje (nawet na smirnofa :P) to to wygląda tak "przyciężko" ...

wcześniej akwa były proste, niczym nie kuły w oczy a teraz tak wydaje się jakbyś zlikwidował 200 a pozostałe korzenie wcisnął do malucha ;/

no i cała lewe strona wydaje się być dzika i niezaplanowana

 

Nie będę występował w charakterze obrońcy, ale czytaj kolego temat ;) . Azja mimo to ,że mamy XXI wiek jest ciągle dzika i niezaplanowana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...