Skocz do zawartości

[54l] i już po Azji ;)


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pewnie się paru osobom narażę , ale jeden z kolegów miał rację pisząc że rasbory są tu nie na miejscu. To fakt - do zbiornika w którym brak roślin pływających czy roślin "dających cień" - jest sporym błędem świadczącym o nieznajomości gatunku.

Akwarium ładne , obsada nietrafiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie narazisz się. Ryby były kupowane jako razbory klinowe, nie zwróciłem uwagi,że to inny gatunek. Dopiero później się to okazało. Zastanawiam się cały czas co z tym fantem zrobić. Ale na razie i tak nie mam czasu aby zająć się tym akwarium. Więc musi to trochę poczekać.

A czy w tym akwarium jest za jasno ? :roll: No raczej bym tego nie powiedział :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to zostaje tylko pogratulować :D

 

Zostaw te espei w tym baniaku i daj mu trochę pożyć.Podoba mi się to jak się wszyscy nacinają że to klinowa.i nie rozumiem dlaczego te rybki mają nie pasować do 54l

 

Jak tak dalej będzie to w 112l będę mógł trzymać tylko galaxy :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pffff ty się lepiej pochwal kto Ci kupił ten magazyn, żebyś sobie mógł tu pokozakować teraz tym artykułem :lol::D

 

i ta jasne, poczontkójoncy jezdeś... :roll: kiedyś cie palnę w ten pósty łep to ci się polepszy :mrgreen:

Chętnie pomogę :D Ewribady zapraszam do bicie tego czopa ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

Jeszcze raz dziękuje wszystkim za gratulacje.

 

Wczoraj było małe grzebanko w zbiorniku. Doszły dwa nowe korzonki i jutro będę to jakoś sensownie układał. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;). Tło zostało wyrzucone, jakoś nie widzi mi się już to czarne :roll: . Muszę się przejść po jakieś nowe do sklepu.

A teraz fotka z dnia dzisiejszego. Po włożeniu tych nowych korzeni, woda "troszkę" się zabarwiła :roll: . Ale tylko troszkę :roll: .

Fotka zrobiona po podmiance około 40% wody, białym tle oraz włączonym oświetleniu 3x15W. A jak bardzo zabarwiły wodę korzonki to zobaczcie sami :P

 

Dołączona grafika

 

 

Ps: zdjęcie jest prawidłowo naświetlone :roll: , wiem, że wygląda to jakbym tam nalał kawy :shock: . Chciałem zrobic fotkę przed podmianką wody, ale zdjęcia wychodziły już całkiem czarne :shock: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tak. Ale nie mogę podmieniać dużych ilości wody codziennie. Lubię taki klimat ale teraz to troszkę przesada ;). Przypuszczam, że po 3-4 podmiankach wody będzie już oki ;). Ale pożyjemy zobaczymy.

 

Ps: kupiłem także torf do filtra. Dobrze, że go wczoraj nie włożyłem :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...