Skocz do zawartości

[54l] i już po Azji ;)


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Stan na dziś: założona nowa pokrywa oraz dołożona została 1 świetlówka(muszę ją wymienić na nową, już nie jest pierwszej młodości) . Więc oświetlenie teraz to 3x15W. Na dniach muszą tylko dokończyć,dopracować pokrywę, poprzestawiać rurki z filtra itp. Kilka nowych fotek robionych "w biegu" :

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Dwie nowe fotki aby troszkę odświeżyć temat ;) .Jedna ogólna oraz jedna kreweci ;p . Osprzęt zbiornika bez zmian. Obsada tak, w pewnym sensie.A mianowicie, to co u mnie pływa to jednak nie razbory klinowe tylko razbory espei ;). Ja nie zaskoczyłem, a i nikt błędu tego nie zauważył ;).

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie ahaed stworzył arcydzieło - idealne połączenie naturalności i kompozycji oraz w idealnych proporcjach połączył korzenie rośliny i zwierzątka

ja bym już nic nie zmieniał - wiem że wszyscy dążą do ideału... to jest właśnie on - jeżeli chodzi o biotop Azji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Postęp z roślinkami bardzo duży. Ostatnimi dniami była dosyć mocna przycinka, strasznie mi się wszystko rozrosło.Wystrój ma tylko małe kosmetyczne zmiany,nic wielkiego. Wieczorem zabiorę się za zdjęcia, bo faktycznie dawno już tutaj nic nie wklejałem ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Marudzicie mi trochę ;p . Kilka fotek robionych w biegu, nie krzyczeć na ich jakość ;p . Może jutro znajdę chwilkę aby zrobić lepsze .Rośliny troszkę przebrane i poprzycinane. Syf w wodzie spowodowany wcześniejszą podmianka. Troszkę muszę ogarnąć całe akwarium, a ostatnio bywa zbyt mało czasu na to.

post-1926-13685157391345_thumb.jpg

post-1926-13685157391797_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahaed... Miałeś razborki zmieniać na klinowe... Będzie coś z tego, czy zostawiasz te co są? Baniaczek masz superancki, tylko przestań już grzebać i zmieniać! Nawet kosmetyczne poprawki już "robią" inne wrażenie... Zwracam honor gałęzatce :oops: Obraziłam ją stwierdzając, że jest do wywalenia. Jak się tak rozpostarła, no to palce lizać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...