Skocz do zawartości

NAJŁADNIEJSZE AKWARIUM NA BANER- etap 3


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

bo tylko 4 podałem pierwsze 3 stworzył ktoś inny, ale numerujemy wszystkie po kolei by się nie mieszało o którym mowa ;) już nie mogę się doczekać 15, kiedy znów ruszę do pracy :D

numer 9

Dołączona grafika

 

Próba dodania płynnego przenikania między kolejnymi hasłami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 8-15ładnie ale....czemu napis któtry ma być widoczny z daleka taki nie jest,albo zbyt mały albo zlewa się z tłem a ten baner ma być przecież formą reklamy. Napis powinien być widoczny z daleka żeby nie trzeba było się specjalnie zbliżać do monitora.

Dlatego ja bym brał pod uwagę 1,2,6 oraz 16(z niebieskimi napisami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo kochani... ciekawe jak wy zamierzacie wybrać jeden baner z tylu superanckich możliwości... :D A pewnie będzie więcej! :D Normalny wysyp inwencji, twórczości i poczucia piękna połączonego z estetyką wykonania... :mrgreen: Jestem w szoku, w pozytywnym tego słowa znaczeniu... :shock::) Brawo! Na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie podać tego jedynego, najlepszego... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już się wam to znudziło ale tym razem zapełniłem pusta przestrzeń po lewej, muszę popracować jeszcze nad widocznością czcionki.

 

Numer 21

[attachment=0]baner3z.png[/attachment]

 

[attachment=1]baner3n.png[/attachment]

Tylko co to takie przyciemnione ;p?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc na razie za najlepsze uważam:

21 z niebieskim napisem i tłem za akwa lub 1 czyli to samo tylko bez baniaka za napisem,

oraz 10 i 11 ale napisy musiałyby być trochę wyraźniejsze.

Hasło, które podał hipcio "bo dzięki nam każdy może mieć SUPERAKWARIUM.pl" bardzo tutaj pasuje moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...