Jump to content

Duży brzuch u kiryska!


Recommended Posts

Twoja rybka jest przeżarta, karmisz ją za dużo, za często i być może nieodpowiednią karmą. Być może...

Zrób rybom 2-3 dniową głodówkę ale być może ;) że już jest za późno.

I co Ty wpisałeś w google skoro nic nie znalazłeś??? Ech, ciężko jest mieć 12 lat. Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Matko o.O 25 ryb w 54 litrach? Pielęgniczka Ramireza źle znosi przerybienie, molinezja żaglopłetwa uwielbia duże baniaki, zresztą tak samo mieczyki. 1 molinezja ostrousta? To ryba stadna! Tak samo zresztą hokejówki... Poczytaj o rybkach co masz, zobacz jakie mają wymagania i zobacz co możesz sobie zostawić, a co lepiej oddać. http://www.superakwarium.pl/encyklopedia-ryb-c11.html Te rybki naprawdę muszą się męczyć:( Ładne akwarium to nie akwarium pełne różnch rybek. Równie dobrze mozesz mieć ładne akwarium jednogatunkowe, za to z zadowolonymi i zdrowymi rybkami.

Link to comment
Share on other sites

Naucz sie czytac. przecież napisałem że wiem że mam przerybienie. Niedługo rybki niektóre wydam. Molinezje to może trochę za mały litraż ale mieczyki to minimum 60l ( tak pisze w wielu encyklopediach). Ok brakuje 6 litrów ale o to chyba nie chodzi.

Ps; To jest temat o kiryskach i rozmnazaniu a nie o obsadzie!!!! Moderator za chwilę to usunie więc nie zaczynaj nowego tematu!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Umiem chłopcze czytać:) Więc nie naskakuj. Moja wcześniejsza wiadomość w żaden sposób nie była niegrzeczna a Twoja jest. Co do kiryska - moze być to spowodowane przekarmieniem, może być to spodziewanie się młodych, albo może być to jakaś choroba. Najlepszym sposobem by to ocenić byłoby wstawienie zdjęcia:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...