Skocz do zawartości

podział na kolejne podfora


hipcio_stg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro wszystkie fora są podzielone to myślę, że można podzielić obsady zbiorników na przedziały.

Łatwiej by się szukało podobnych obsad. Jest masa standardowych baniaków jak 112 czy 240l ich obsady są stosunkowo podobne i w poukładanym miejscu łatwiej by się szukało natchnienia.

 

Proponuję przedziały:

1) do 30l (krewetkaria, bojownikaria)

2) od 31-60l

3) od 61-100l

4) od 101 - 180l

5) od 181-240l

6) większe niż 240l

 

Taki mój pomysł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja też popieram !!! Więc możecie już działać , a my to później dokleimy w odpowiednim miejscu ;p. Powodzenia ;) . Ja idę dalej układać swoje tematy ;p .Nie dziwcie się że dużo trzeba zrobić, poukładać,podoklejać i w ogóle, ale moderatorzy też są ludźmi i mają swoje prywatne sprawy. Więc nie jesteśmy w stanie robić wszystkiego na zawołanie. Kiedyś już był poruszany podobny temat :roll: , że forum jest nasze ble..ble..ble i tak dalej, ja zgodnie z danym wtedy słowem zacząłem robić porządki,podklejać tematy, pisać kompendia( o korzeniach już prawie skończone, a jeszcze jedno się robi;p ) itp. Więc może teraz Wasza kolej ;)?. Pokażcie na co Was stać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też popieram !!! Więc możecie już działać , a my to później dokleimy w odpowiednim miejscu ;p. Powodzenia ;) .

Kto może działać? Ja, Kirysek czy Atreyu? My działamy podpowiadając, ale nie mamy dość soku z gumijagód, by przeskoczyć barierę tworzenia nowych podforów i podklejania tematów ;)

 

Nie zrozum mnie źle, ale czas na sen ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję przedziały:

1) do 30l (krewetkaria, bojownikaria)

2) od 31-60l

3) od 61-100l

4) od 101 - 180l

5) od 181-240l

6) większe niż 240l

 

Taki mój pomysł ;)

wszystko ok tylko bym zrobił tak:

1) do 30L

2) 31 do 60L

3) 61 do 100L

4) 112 do 160L

5) 161 do 200L

6) 201 do 300L

7) powyżej 300L

8) słonowodne -- na wszelki wypadek--

 

myślę że przy takich litrażach będzie najlepiej - sugestie dot. litrażu z chęcią przyjmę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwość cnoto :lol: To co napisaliście to oczywista oczywistość tylko niestety NIE DA SIĘ TEGO WYKONAĆ W JEDEN DZIEŃ. ;)

 

 

Oświadczam wszem i wobec, że oprócz was mam jeszcze męża i dzieci i kawał chałupy do posprzątania ;) Nie jestem też maszyną ani cyborgiem. Myślę ze to że wyrobiłam się w ciągu jednego dnia ogarniając wsio do jednej pozycji to już wyczyn.

 

 

A po resztę informacji zapraszam tu = viewtopic.php?f=39&p=108813#p108813

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...