Skocz do zawartości

Tetra kolor


Rekomendowane odpowiedzi

tetra kolor ? pierwsza moja myśl , Załobniczka / Tetra , odmiana barwna , np "White Skirk Tetra" w google i Ci wyjdzie dużo , jezeli o nią chodzi to ma takie same wymagania co zwykła tetra

Dziękuję za szybkość.Te rybki są w kilku kolorach,żółtawe,niebieskie i rózowe.W jaki sposób są one kolorowane,bo żałobniczki raczej nie mają takich kolorów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

białe (white skirt tetra ) poprzez selekcje , a reszta barwiona , w młodości wstrzykiwany jest barwnik w szpik , nie polecam kupować takich ryb , jak już nie podobają ci sie zwykłe to kup te wczesniej wspominane white skirt tetry ;] sam posiadam je i powiem Tobie że jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się zawsze wydawało że te co mają sztuczny barwnik przy kręgosłupie to są barwione przeźroczki indyjskie, nie jest tak :] ????

tak , również te ryby są barwione , papuzie - dośc że hybryda to też farbowane , tylko że w inny sposób - albo tatuowanie , albo siedzenie w płynie który pozbawia jakiegoś śluzu , a potem do specjalnego barwnika, np zielonego i TADA ! mamy zieloną papuzią .. ehhh , niestety to co sie widzi , kolorowe danio , czerwone całe skalary , tatuowane rybki itd to 1 słowem MASAKRA ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...