Skocz do zawartości

Obsada ale chbe nie za dobra;((( Prosze o poradę.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam od niedawna mam akwarium ale niestety dopiero teraz zacząłem czytać forum:

Proszę o poradę jakich ryb się pozbyć z mojego akwarium , temp wody około 27stopni Celsjusza (od oświetlenia),

 

Akwarium 112l Filtr zewnętrzny tetra 700. + pompka do natleniania. Karme 3 razy dziennie suchym. Naświetlanie około 12 godz dziennie świetlówkami 2x18W + 24W

 

Rybki to:

10x neon czerwone1-2,5 cm

3x gurami kołoło 5cm

2x zbrojnik (glonojad)

1x kosiarka 5cm

1x kirysek 2cm

7xmieczyki czerwone od 1cm do 4 cm

1 molinezja velifera 4-5cm ( chce jeszcze dokupić jej parę) będą 2

1x prątnik 3cm

1x drewniak 7cm

 

Co Na razie problemów żadnych nie mam ale przekręcił się jeden neon. I myślę ze mam chyba za dużo rybek. Co prawda chciałbym wiecej ale nie chce aby się męczyły.

Czy któreś rybki powinienem usunąć(oddać) z akwarium

Proszę o opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neonki, luz. Mógłbyś dokupic jeszcze z 5-6 sztuk ale przy takim przerybieniu odpoadają

KIRYSEK RYBA STADNA- MIN 6 SZTUK

KOSIARKA -//- -//-

Ja bym wywalił mieczyki, prĘtnika (prątnik to jest taka roślina) tak samo, molinezji nie wykupuj, tez moglbys wywalic, o drewniaku sie nie wypowiem bo nie wiem.

Dokupił bym może harem kakadu i parke ramireza, myśle że jak dobrze rozplanujesz kryjówki i terytoria, to terrorów nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wróciłem z pracy i niestety padł kolejny neon. juz sam nie wiem miał zjedzone oczy. kurcze która rybka możne mi zabijać inne ehh.

 

Co do molinezji to jest tak piękny okaz że nie chciał bym się go pozbywać a raczej kupić mu partnerkę.J sam nie wiem czego się pozbyć a które rybki najbardziej odstają z tego zbioru??

 

Mod: JUŻ, a nie JÓŹ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...