Skocz do zawartości

problem z glonojadem


Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze obsada do wymiany(chociażby dlatego że kardynałki wymagają dużo niższej temp. niż jego koledzy w tym akwarium). Nie rozumiem twojego pytania. Chodzi ci o to że wrzuciłeś tabletkę dla glonojadów(pokarm uzupełniający) ale nie tylko on ją jadł. Tak?? Ja bym się tym nie przejmował u mnie jak wrzucę spirulinę do akwarium to jest wokół niej straszne zamieszanie. Każda ryba chce trochę podjeść. Kirysy i molinezje robią najwięcej rabanu dlatego wrzucam ją w różnych miejscach w akwarium.Molinezjom podaję ją także rozkruszoną i są szczęśliwe.

PS. Ilu litrowe masz akwarium?

Jakie masz pozostałe ryby w akwarium?

Czym je karmisz?

Pisząc "tygrysek" masz na myśli zbrojnika lamparciego ( http://media.photobucket.com/image/gibi ... biceps.jpg )

powinieneś wyłowić te gupiki i inne rybki jak masz do jakiegoś innego litrażu jak masz lub do słoika aż w Końcu skonczy konsumować. Ja innej możliwości nie widzę.

Bez sensu. Tak stresować ryby tylko po to żeby glonojad mógł sobie w spokoju zjeść?? To już lepiej włożyć mu tabletkę do jakiegoś miejsca gdzie inne ryby nie będą miały odstępu. U mnie też się robi zamieszanie wokół tabletek na dnie ale żebym zaraz wyławiać rybki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kardynalek nie mam gdzie dac bo oprocz akwarium glownego (ok 20-30l)mam male przeznaczone dla bojownika.

Co do glonojada mam go od 4 dni i on nic nie jadl nie wiem ile pozyje mialem juz 2 glonki i obydwa zdechly bo nie wedzialem ze nie jedza platkow dla rybek (marka ichtio vit).

 

Mod: Edytuj posty !

 

trot napisał(a):

raz nie zje, drugi raz nie zje i wierz mi że za trzecim razem żadna siła go od koryta nie odciągnie

a jak już karmisz glonojady, sumy itp. to na noc bo zazwyczaj w nocy żerują

 

ok sprobuke zgasic swiatlo na 30 min gupiki ''zasna'' i dam glonojadowi.

 

co do nie jedzenia mialem kiedys ubaw z rybkami kiedy 1 raz podalem i tabletke wogole nie wiedzialy jak sie do tego zabrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...