Skocz do zawartości

NAJŁADNIEJSZE AKWARIUM NA BANER- etap 1


Shem
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie wybierać będziemy użytkowników, których akwaria waszym zdaniem są najładniejsze i tym samym, nadają się na wykorzystanie ich w banerze forum http://forum.superakwarium.pl

Etap 1.

 

Spośród wymienionych przez was propozycji, wybranych zostanie dziesięć najczęściej pojawiających się zbiorników, które następnie przejdą do etapu 2. Oczywiście osoby te zostaną przez nas zapytane, czy wyrażają chęć i zgodę na start w kolejnym etapie. Wówczas w nowym temacie zostaną umieszczone zdjęcia tych zbiorników, na które będziecie oddawać głosy w anonimowej ankiecie.

 

ZASADY:

-proszę o podawanie tylko nazwy użytkownika oraz linku do galerii (konkretnie do strony tematu, na której znajduje się najładniejsze foto lub jego ostateczna wersja)

-każdy użytkownik może przystąpić do głosowania tylko raz

-maksymalna liczba nominowanych przez nas osób to: 3

 

 

Etap 1. będzie trwał do 07.09.2009 do godz. 14:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym banerem to może być problem... Bo jest wiele pięknych zbiorników, jednak w wielu przypadkach fotki są niewyraźne, pod kątem, z brudną szybą, w ogromnych rozmiarach... przy pomniejszeniu najprawdopodobniej stracę mocno na jakości... Dodam, że wyjątkowo wolałbym zdjęcia na białym tle :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ahaed viewtopic.php?f=22&t=6034&st=0&sk=t&sd=a&start=150

2. Shem viewtopic.php?p=80793#p80793

 

PS. Hipcio jak się znasz trochę na Photoshopie to nie powinieneś mieć problemów ani z białym tłem ani z utratą jakości ;)

 

PS. Shem szkoda, że konkurs nie trwa do końca miesiąca. Pozbawiasz szansy np Mei której musi wszystko urosnąć a i ja ok 12go września robię nowy aranż i restart :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Hipcio jak się znasz trochę na Photoshopie to nie powinieneś mieć problemów ani z białym tłem ani z utratą jakości ;)

 

Nie pracuję w photoshopie, bo jest zbyt skomplikowany. Nie mam ani licencji, ani chęci ściągania, bo trochę to waży. Pracuję w czymś dziwnym trafionym na necie co jest w miarę łątwe w obsłudze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jeżeli chodzi o obróbkę zdjęcia to służę pomocą ;) . Zobaczymy zresztą co to będzie za fotka . W niektórych przypadkach autor będzie musiał poprawić zdjęcie (często są nieostre) . I podesłać na @ pełen rozmiar fotki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze raz przypomnę, że oprócz wybrania zdjęcia trzeba uzyskać zgodą autora na wykorzystanie :)

Spośród wymienionych przez was propozycji, wybranych zostanie dziesięć najczęściej pojawiających się zbiorników, które następnie przejdą do etapu 2. Oczywiście osoby te zostaną przez nas zapytane, czy wyrażają chęć i zgodę na start w kolejnym etapie. Wówczas w nowym temacie zostaną umieszczone zdjęcia tych zbiorników, na które będziecie oddawać głosy w anonimowej ankiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Bezapelacyjnie nr.1 dla mnie Shem

viewtopic.php?p=80793#p80793

2.Kirysek

viewtopic.php?f=22&t=8221&start=0

3.ahaed

viewtopic.php?f=22&t=6034&p=104738#p104738

 

Zastanawiałem sie jeszcze nad akwariami Aniji i Barta,ale akwa Aniji chociaż piękne nie jest w moim guście a akwarium Barta bez tych paletek traci swój urok.Żałuje tylko że schadow nie zdecydował się wystawić tu swojego zbiornika,byłby jednym z faworytów.Na yorkiego nie głosuje ponieważ tak jak nagle się tu pojawił z kilkoma zbiornikami tak nagle stąd zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś o 14 koniec podawania typów. Po 14 proponuję nowy topic (etap II) gdzie wklei się wszystkie propozycje, przyporządkuje się numer i zrobi ankietę, po uprzedniej zgodzie autora. Trzy akwa które dostaną najwięcej głosów będą bardzo brani pod uwagę :D

 

to i ja oddam swój głos:

1.ahaed

2.arturlep

3.kirysek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...