Skocz do zawartości

Filtr do 350-600l


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Małe pytanko ;) .

Mam zamiar zmienić filtr tetra 1200ex na coś mocniejszego i wydajniejszego . Mam kilka "wybrańców " na oku ale chciałbym poznać Wasze zdanie i propozycje .

W obecnej chwili jest akwarium 350l , lecz będzie zmiana na większe . Nowy zbiornik będzie miał pojemność ok:500-600l , długość około : 200 cm . Wiem , że bardzo dobrym rozwiązaniem byłby sump , lecz z pewnych powodów osobiście decyduję się na kubełek :roll: . Co polecacie ? Co sami chcielibyście mieć w takim litrażu ? Może osoby z większymi akwariami napiszą opinie jak się ich filtracja w akwarium sprawuje .

Cena ? Hmmmm.......dawać co uważacie za najlepsze do tego litrażu , a o tym czy mnie będzie stać i który kupię to już sam za decyduję . Jak przesadzicie z kosztami to będziecie się dokładać do tej inwestycji :shock::mrgreen::mrgreen: .

Oczywiście dam później znać co wybrałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

cytat : Eheim Classic 2260-filtr ten przeznaczony jest do zbiorników o pojemności do 1500l :roll:

 

 

Aż takiej nad filtracji i pralki w akwarium nie potrzebuję :roll::D . Rozumiem że już mocniejszego filtra (nie wliczając w to fluvala fx5) nie było ? :roll:

Troszkę o coś innego mi chodziło :roll: , ale może niezbyt czytelnie to napisałem :roll: . Mam 350l a będzie 500-600 :roll: , a zresztą..........dobra coś sobie wymyślę , postawie dwa kubły po jednym na każdą stronę akwarium i będzie dobrze .

 

ps:Chce ktoś kupić tetrę 1200ex do 54l ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...