Skocz do zawartości

Forum się psuje.....


mei
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmmm no właśnie zauważyłam od wczoraj, że są takie sytuacje, że forum innym działa a mi w tym samym czasie już nie. To samo zgłaszał mi kilka razy embarrassed. Pisał mi na gg, że forum nie może się mu załadować (pojawiał się komunikat o zresetowaniu połączenia) a w tym samym czasie mi forum śmigało dobrze :zamieszany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Około 20-30 IP zostało zablokowane, jako dokonujące ataków. Niech osoby, które nie mogą się zalogować napiszą do mnie na e-mail swój nick, IP oraz dokładnie opiszą problem. Proszę również o informację czy mają zmienne czy stałe IP. Jeśli ktoś nie zna do mnie adresu e-mail to proszę osoby, które mogą wejść na forum o przekazanie informacji. Zobaczymy jaka jest skala zjawiska oraz czy to jest tego przyczyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów problemy... Ja wszystko rozumiem, awaria może się zdarzyć, a admin też człowiek, ale to, co dzieje się ostatnio na forum po prostu mnie przerasta. Min. 2 razy w ciągu dnia w ogóle nie można dostać się na forum. Kiedy już uda mi sie wreszcie dostać i bez większych problemów zalogować, pojawia się masa innych usterek. Równolegle przy nickach wyświetla się płeć np. embarrassed mężczyzna i tak przy każdym użytkowniku. Następnym problemem są auto wylogowywania. Z forum można korzystać od 5 sek. do kilku min., potem zostaję wylogowany i często zalogować się nie mogę. Widzę, że coraz więcej osób pakuje manatki i ucieka z forum. Można na to patrzeć tak: "Uff nareszcie będzie mniej spamu i trollowania". To i owszem, ale odchodzą również osoby mające duże pojęcie o akwarystyce. Mam nadzieje, że już niedługo potrwają takie "figle" ze strony serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Był problem z DNS. Kolejna osoba zajmująca serwerem twierdzi, że problem został naprawiony. Poprawa powinna być dla większości widoczna teraz. Może się zdarzyć, że poszczególne osoby będą miały problem jeszcze kilka godzin, ale raczej powinno być już ok. Proszę mnie informować o wszelkich problemach. Z całą pewnością ułatwi to pracę i ich rozwiązywanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tak, jak myślałem. Dnsy rozgłaszają się do 48h, ale zazwyczaj po 24h powinno być już ok. Poczekajmy do jutra do południa i wszystko się okaże. Teraz jest jeszcze za wcześnie, aby mówić, że problem dalej istnieje. TDC - sorka, że nie odpisałem, ale to nie jest moje prywatne gg i często mnie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, zgłaszałem na gg. Nie wiem czy doszło coś. Kilkukrotnie miałem problemy z wejściem na całe S.A. (forum + str. gł.). Stałe IP.

Wczoraj dwa razy miałem odkładnio to samo zero logowania tylko galerie mogłem pooglądać reszta czyli forum ,,nie odnaleziono serwera,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Przed chwilą był 'strajk'. Na szczęście, moderatorzy powrócili do swoich obowiązków ( bez których nie pełnili swoich funkcji).

 

Nadal strony trudno się otwierają, zwłaszcza po nowym, niebieskim forum. No zróbcie coś, bo nawet nowiutki Netbook się zacina -.- Najpierw naprawiajcie to, co zepsuliście, a potem dopiero wprowadzajcie nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal strony trudno się otwierają, zwłaszcza po nowym, niebieskim forum. No zróbcie coś, bo nawet nowiutki Netbook się zacina -.- Najpierw naprawiajcie to, co zepsuliście, a potem dopiero wprowadzajcie nowości.

Tylko, że z tego co ja wiem to nie jest to wina kompa tylko prędkości neta. Mi się tam wszystko dobrze otwiera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...