Skocz do zawartości

Forum się psuje.....


mei
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A dziś znowu powróciły problemy o takie treści:

 

General Error

SQL ERROR [ mysql4 ]

 

Too many connections [1040]

 

BACKTRACE

 

FILE: includes/db/mysql.php

LINE: 95

CALL: dbal->sql_error()

 

FILE: common.php

LINE: 187

CALL: dbal_mysql->sql_connect()

 

FILE: viewforum.php

LINE: 17

CALL: include('common.php')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

No to teraz przegięliście. GDZIE JEST CHAT!!!

:D

 

Nowe zasady na forum:

-Za czat, musisz uiścić opłatę w wysokości: co łaska, ale nie mniej niż 50pln. :D

-Od każdego napisanego posta na forum, będzie pobierane 1pln za każde 100 znaków.

 

To działania przeciwko trolowaniu, nabijaniu postów oraz pisania głupot na czacie !!

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Witam.

Chat wróci najprawdopodobniej popołudniu lub wieczorem. W nocy została przeprowadzona reinstalacja całego serwera. Trwało to kilka godzin i było z tym dużo roboty. Osoba zajmująca się tym zagadnieniem w tym momencie śpi umęczona trudami z tym związanymi. Nie martwcie się. Chat będzie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem, że nie można dodawać załączników do serwera - to też usterka, dodatkowo baner wisi w starym miejscu, są stare rangi i brakuje czata ;)

 

Moja propozycja jest taka, by nie dokładać tej reklamy nk-i, bo strasznie zamula na słabszych kompach. Te małe ikonki facebooka i reszty tak nie zamulają, ale nk-a strasznie. Momentami nie może mi się strona załadować. To tylko mój mały głos przeciwko tej reklamie, ale jeżeli będzie miała być to i tak będzie :D

 

Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do normalności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

zauważyłem, że nie można dodawać załączników do serwera - to też usterka, dodatkowo baner wisi w starym miejscu, są stare rangi i brakuje czata ;)

 

Moja propozycja jest taka, by nie dokładać tej reklamy nk-i, bo strasznie zamula na słabszych kompach. Te małe ikonki facebooka i reszty tak nie zamulają, ale nk-a strasznie. Momentami nie może mi się strona załadować. To tylko mój mały głos przeciwko tej reklamie, ale jeżeli będzie miała być to i tak będzie :D

 

Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do normalności ;)

Forum przez kilka godzin było w starej (bez wielu zmian) wersji. Teraz wróciło do normalności. Co do naszej-klasy, to jeszcze się zastanowię. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia :roll::roll: i wszystko wiadomo.... :|:|:|

[attachment=0]bez tytułu.JPG[/attachment]

Brak słów.... Adminie , wiesz co ? :mrgreen: przypominasz mi trochu polskich polityków ... TYYYYLE ROBICIE :D , zmian ciągle brak :D hhyhyhyhy :mrgreen::mrgreen: nie żebym Cię obrażał , po prostu obracam to w żart :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Już sam się załamuje. Myślałem, że reinstalacja systemu rozwiąże problem, a tu lipa. Problemem zajmowało się już kilka osób i nikt nie ma zielonego pojęcia jaka jest przyczyna. Możliwe, że zostanie usunięty shotubox na kilka dni. Istnieje podejrzenie, że to jego sprawka, chociaż do końca wiadomo. Jeśli to jego wina to zostanie zamieniony na inna wersję. Jeśli nie to wróci w takiej samej postaci. Wiem, że jest to irytujące. Będziemy próbować dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Table 's' is marked as crashed and should be repaired [1194]

Tabele się wysypuje z braku miejsca na forum. Trzeba albo zwiększyć ilość miejsca na serwerze, albo przeczyścić go sensownie.

 

Więcej niż połowa postów w koszu i tak się nikomu nie przyda - można czyścić.

Pojedynczych userów z brakiem aktywności przez rok - raczej nie wrócą jeżeli nawet by chcieli to pewnie zapomnieli loginu ;)

 

EDIT:

Spróbujcie wywalić tą reklamę NK. Ona cały czas wysyła zapytanie do serwisu NK. Jak wiadomo NK ma masę użytkowników i często bywa przewalona. Jeżeli tam już chodzi wolno to forum też będzie działało wolno, bo będzie chciało odpowiedzi z NK. Być może, że właśnie zapytania do Nk przesypują stos i wysypują serwer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...