Skocz do zawartości

Forum się psuje.....


mei
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Witajcie.

Piszę w sprawie, która w istotny sposób negatywnie wpływa na rozwój tego forum.

 

Nie tylko ja mam problemy z poruszaniem się na forum i przeglądaniem jego obszernych wątków.

Forum chodzi co najmniej nie tak jak powinno. Karty bardzo długo się ładują a po zatrzymaniu się w wątku dłużej niż minutę pojawia się problem. Ujmę to jako tzw "crash" - zamiast pojawienia się kolejnych stron, wyświetlają się błędy systemu.(Ciągi zaszyfrowanych komend dla mechanizmu forum)

 

Proszę Administrację o poważne rozpatrzenie tego problemu. Zwłaszcza, że z tego co widzę takie sytuacje utrzymują się już dosyć długo(patrz data pierwszego posta w wątku).

 

Głupio żeby forum traciło przez takie błahostki. Jednak jako przelotny użytkownik bardzo mnie to drażni i z pewnością nie zachęci nowych do dalszej aktywności na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Witam.

Odnośnie serwera to jest to serwer dedykowany, który jest bardzo dobry. Problem tkwi w obciążeniach bazy danych. Ma ona ogromne rozmiary co utrudnia poprawne działanie serwera. Odpowiednie osoby pracują nad rozwiązaniem tego problemu. Mam nadzieję, że uda im się go rozwiązać w krótkim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adminie, forum od kilku dni praktycznie jest nie do użytku! Albo ładuje się godzinami albo wyskakuje general error i koniec. Zrób coś z tym, porozmawiaj z właścicielami! Czy wiesz ile ja dostaję maili i ile rozmów na gg od osób, które chcą odejść? Tak dalej być nie może, nie da rady normalnie korzystać z forum, ludzie uciekają, no co jest i ile potrwa naprawa? Proszę o konkrety!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Proponuję zmienić serwer lub tak jak mei mówi, porozmawiać z właścicielami.

Może ja się nie znam, ale zmiana serwera wiąże się z kosztami :roll: . A od samej rozmowy serwer się sam nie zmieni.

Czasami takie problemy z serwerami się zdarzają. A admin raczej doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że coś nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...