Skocz do zawartości

Drogie "Bravo" ! Czy koledzy mnie juz nie ....


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam właśnie w kuchni po pucharek lodów.... Pychota i mniam ;p

o tej godzinie?

 

Trochę Was wszystkich wkręciłam.

zła kobieta

 

Miałam nadzieję, że posypią się gromy, że moderator jest niepoważny

a co ci po tym ?

 

Widać jednak, że zależy wam na widoczności na forum...

jak świni na strzemionach

 

 

I jeszcze jak gadam na luzie z moderatorami, to już w ogóle wypas po pachy

lol? to ja się czym jarać nie mam tylko pisaniem z modem?

 

pojechałaś

chciałaś

gromy

to chyba teraz zasłużyłaś na taki piorun kulisty prosto w baniak, i nie mówię tu o akwarium tylko głowie ;)

 

zło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czemu wszyscy myślą że wiem o czym myślą? może ludzie powinni z założenia myśleć, że ci którzy ich słuchają/czytają nie myślą; wtedy by nie myśleli że tamci zrozumieją ich myśli tylko pisali by wszystko zrozumiale dla wszystkich

tak sobie myślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu wszyscy myślą że wiem o czym myślą? może ludzie powinni z założenia myśleć, że ci którzy ich słuchają/czytają nie myślą; wtedy by nie myśleli że tamci zrozumieją ich myśli tylko pisali by wszystko zrozumiale dla wszystkich

tak sobie myślę

yhy :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a mi się chce odpowiadać innym ;)

a jak wiem że to już było staram się wysyłać link vel sygnalizuję że było

Od tego jest opcja szukaj, żeby z niej samemu korzystać a nie czekać aż ktoś to zrobi...

 

 

niemniej część przypadków jest inna niż to co było ,tam się należy odpowiedź ;) taki ze mnie altruista

Uwierz mi, że znam to forum na wylot, 99% nowych tematów już dawno zostało opisane i omówione...

 

 

Ależ ja się nie tłumaczę! Chodziło mi o to, że się wkopałam w znajomość z tobą, ahaed! :D he he :D

Ja też się kiedyś wkopałam w znajomość z nim... Uważaj bo macha korzeniem na prawo i lewo i można oberwać :lol::mrgreen:;)

na poczatek witam, jesli chodzi o opcje wyszukiwania- owszem dziala, sama przeczytalam kilkadziesiat tematow (zdecydowana wiekszosc byla niestety bezuzyteczna w moin przypadku) ,jestem laikiem, nie znam nazw rybek wiec mam problem z odnalezieniem informacji mi potrzebnych. W zwiazku z tym mam propozycje

1. aby zmobilizowac forumowiczy aby uzywali pelnych nazw (nowi w ten sposob beda mogli sie doinformowac) poniewaz niektore zdrobnienia wprowadzaja tylko zament

2. moze to by byl dobry pomysl aby zadac podstawowych informacji w temacie np. obsady - ile litrow i wymiary(bez informacji ze chodzi o obsade- w temacie obsad chociaz) ; ryby- pelna nazwa ryby ; choroby- pelna nazwa ryby i skrocony opis problemu

3. proponuje aby forumowicze (osoba zakladajaca temat) informowali ze temat jest wyczerpany i prosza o zamkniecie tematu . Widzialam ze admin zamykal tematy ( te z 2006 - :) zaczelam czytac forum od konca)

 

mam nadzieje ze nikt mi nie wezmie za zle tych propozycji :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Od wczoraj macie tutaj zapisane już 9 stron ?? :shock:

Ile z nich na temat ? Ja też bardzo współczuję , że się tu posty nie naliczają , każdemu by kilka już przybyło za ten temat :mrgreen: .

A na poważnie to tak :

- czytanie ze zrozumieniem :!: ( np:tytuł wątku,mój nick :twisted: )

- czy ja zakładając ten temat , pisałem coś o narkotykach :?::roll: .Raczej nie ! Więc teraz wyszło , że więcej osób bierze a nikt się przyznać nie chce :roll: . Każdy sobie dogaduje na temat trawki , pomimo , że wzmianki na ten temat nie było w 1 poście :roll: . Nie palcie tyle to i czytanie ze zrozumieniem nadejdzie z czasem :roll:

- czy wspominałem już o przekręceniu mojego nicka ? :twisted:

-Wiem , że tu się posty nie naliczają , ale właśnie daliście przykład jak można sobie dobić punkty na liczniku :D

- Do któregoś z moderatorów : proszę o zamknięcie tematu !! Cel tematu był całkowicie odmienny od prowadzonej obecnie tutaj rozmowy ! Jak widać , czytanie ciężka sprawa :roll: , liczy się tylko to aby się dopisać :roll: . Przepraszam za założenie tego tematu , dopiero teraz dostrzegłem , że było to bez sensu . Temat o nabijaniu postów a tu w najlepsze sobie trawkę podpalają :roll::D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma do mnie osobisty problem i mówi o tym wprost i zaczepia i wyszukuje specjalnie błędy akurat w moich postach to odpowiadam

powodem są twoje głupie rady typu "od biedy bojownik może być w 14l"

piszesz najwięcej postów i tym samym robisz najwięcej błędów

ale Ty nawet nie potrafisz się do tego przyznać chyba że jesteś tak głupi że ich nie widzisz

 

PS jak zauważyłem wikipedia czy superakwarium to dla ciebie źródło wiedzy ale musisz wiedzieć że w większości to same bzdury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmień sklep z zbożem ;)

temat o bojowniku polegał na tym że ktoś kupił bojownika ,z kubka i dał do 14 l i w ciągu mniej już niż 14 dni wymiana na 25l akwarium.

 

źródło mojej wiedzy ,książki ,doświadczenie ,internet ,nie tylko wiki i sa bo czytam dużo for, Na pewno nie tylko koledzy spod bloku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

temat o bojowniku polegał na tym że ktoś kupił bojownika ,z kubka i dał do 14 l i w ciągu mniej już niż 14 dni wymiana na 25l akwarium.

 

jasnowidz?

przecież napisał że zmieni akwarium dopiero po tym jak mu doradziłeś bojka do 14l

tak jasnowidz

i dla Ciebie Pan Jasnowidz.

 

bojka cytuje doradziłem mu "od biedy"

i z 14 i tak przesiada sie na 25 [jak już sie nie przesiadł] a później na 54.

bojkowi lepiej w 14l ,14 dni niż w kubeczku ,ciekawe co ty byś wybrał jakbyś był bojkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego pomagałem temu panu długo przed tym zanim kupił tego bojka.

i to że ty nie wiedziałeś

 

nie znaczy że JA nie wiedziałem

zapomniałem że ty wiesz wszystko

:lol:

nie wszystko

 

ale na pewno więcej od narkomanów ;)

TY NIE JESTEŚ NARKOMANEM ,pamiętaj ;)

 

i temu panu ja dalej pomagam ,już nie na ogólnym forum

 

wysłałbym Ci zdanie o tej dyskusji powiedziane przez przyjaciela ale się wstrzymam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Czy w temacie było słowo : BOJOWNIK , BOJEK lub coś o tym znaczeniu ?

Uwielbiam odpowiedzi na temat :D :D , krótkie i rzeczowe :D . Takie jak te , na 10 stron :D .

Wiecie co ja napisałem w pierwszym poście ?? :D Pamięta to ktoś jeszcze ? :D

Szczerze mówiąc , to wczoraj była afera o nazwanie kogoś "gówniarzem" . Na dzień dzisiejszy mogę Wam powiedzieć że obydwaj się zachowujecie jak gówniarze !!! Jeżeli się komuś nie podoba że was tak nazwałem , to proszę sobie na spokojnie przeczytać co tu piszecie a potem możecie się na mnie skarżyć u admina !! Nawet nie jak dzieci....po prostu jesteście jak gówniarze !!

Dobra zamknąć tematu nikt nie chce to zmieńmy chociaż tytuł ;) . Proponuje taki : " Drogie Bravo.............. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...