Skocz do zawartości

Drogie "Bravo" ! Czy koledzy mnie juz nie ....


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

eh :D

MUSIAŁEM skoro temat OT ogólnego :D

 

do trota nie na Ciebie :D

do gandziomanów NARKOMANI NARKOMANI!

do Afgańczyków a wystrzelajcie każdego kto okupuje waszą ojczyznę :D

do wszystkich "starych" pozdro >

do "młodych" poćwicz <

do Katarczyków ale żeście Tuska zrobili w ... KONIA ,bujanego :D

do Ahead ale fajny temat

do Pana Boga jp prze jesteś.

do Kiryska hehe dzięki za podzielanie opini xD

do Papieża http://w881.wrzuta.pl/audio/2xssef21qkx ... eat.przemo

nie mój styl muzyczny mowie odrazu :D

Następny co nicka nie umie dobrze napisać :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Coś ty jarał??? Bo cie za nic nie mogę zrozumieć :shock: Popraw nicka i dawaj długopis :mrgreen:

przestań bo:

w policji są komórki odpowiedzialne za filtrowanie internetu i szukanie takich kąsków.

No i teraz widać o czym myślicie

czuje się zaskoczony bo pisząc to nie dawałem temu żadnej ideologi, ale miło że ktoś myśli inaczej, po prostu wyszedł komunikat "nie możesz zmieniać tego postu"

EDIT tyle osób tu pisze że w momencie wysłania mój post nie jest ostatni !

Atreyu -> nie małpuj xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie wtrącać ale tu powinie pozostać tylko jeden post :arrow: ten który zaczyna ten temat . Reszta nie powinna sie odzywac i gadać o durnej pisowni nicków a wziąśc sie za bary i porawić popieram autora tego postu wielki szacun dla ciebie za założenie tego postu i opisanie problemu ... Już więcej nic nie pisze bo jeszcze za dużo napisze i potem będa problemy :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cie nie a mnie ?

Ciebie to zamknie CBA za przyjmowanie korzyści majątkowych :lol::mrgreen: -> długopis :D

 

 

Nie chce sie wtrącać ale tu powinie pozostać tylko jeden post :arrow: ten który zaczyna ten temat . Reszta nie powinna sie odzywac i gadać o durnej pisowni nicków a wziąśc sie za bary i porawić popieram autora tego postu wielki szacun dla ciebie za założenie tego postu i opisanie problemu ... Już więcej nic nie pisze bo jeszcze za dużo napisze i potem będa problemy :|

Z autorem tematu to sobie jutro pogadam na żywo i może nawet sobie damy po razie :lol::mrgreen:

 

 

atreyu od blanto manow ie od... oki nikt ci nic nie naerzoca wiec ty nic nikomu nie narzocaj i bedzie git i wyp... te durne linki od siebie z opisu

Że łot??? Hmmmm a w jakim to języku??? :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie wtrącać ale tu powinie pozostać tylko jeden post :arrow: ten który zaczyna ten temat . Reszta nie powinna sie odzywac i gadać o durnej pisowni nicków a wziąśc sie za bary i porawić popieram autora tego postu wielki szacun dla ciebie za założenie tego postu i opisanie problemu ... Już więcej nic nie pisze bo jeszcze za dużo napisze i potem będa problemy :|

o popieram!

ktoś mówi za dużo to mogą go zagryźć!

 

no ale temat ze względu na nienaliczanie TU postów ,stał się eldorado ,ponury dziki zachód akwarystyki! :twisted:

 

miało być pouczenie... wyszło jak wyszło xP

 

ed

i nie mam już tego super linku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie wtrącać ale tu powinie pozostać tylko jeden post :arrow: ten który zaczyna ten temat . Reszta nie powinna sie odzywac i gadać o durnej pisowni nicków a wziąśc sie za bary i porawić popieram autora tego postu wielki szacun dla ciebie za założenie tego postu i opisanie problemu ... Już więcej nic nie pisze bo jeszcze za dużo napisze i potem będa problemy :|

off top !!!

 

zanim wszystko skasujecie i zablokujecie i znowu będzie tak "dystyngowanie" proszę, jeszcze 5 min !

 

takie coś już się niepowtórzony xD

 

(żart)

 

atreyu od blanto manow ie od... oki nikt ci nic nie naerzoca wiec ty nic nikomu nie narzocaj i bedzie git i wyp... te durne linki od siebie z opisu

a ty znowu coś zaczynasz ?? kiedy źle to ok ale tu raczej od 3 stron nikt nic mądrego i poważnego nie napisał a ty się spinasz do chłopaka sry się nie gniewaj i nie złość ale znowu zacytuje J.Kaczmarskiego

"- Zaprzestańcie wzajemnych podbojów.

Korzystajcie z dobrodziejstw pokoju.

Pochowajcie urazy i zwłoki

I dojrzyjcie do nowej epoki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorzki93 ty akurat najmniej powinieneś się tu udzielać wystarczy już to co gadasz na całym forum zamiast skwitować coś jedna odpowiedzią rozdzielasz to na 5 i jeszcze zadajesz bezsensowne pytania.

coś tu mówiłem w stylu milcz albo cie zagryzą :D

ale nevermind. ;)

 

[nie poważnie ,ale mądrze]

 

ed: a znacie ten kawał o murzynie :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu raczej od 3 stron nikt nic mądrego i poważnego nie napisał

O ja przepraszam ;) uważam, że mój dodatek o Twoim gadanym był może nie mądry ale na pewno poważny :P

pogubiłem się bo myślałem że to było 4 strony temu :)

 

Atreyu, a ty już modów nie złość, mało ci ostrzeżeń :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam właśnie w kuchni po pucharek lodów.... Pychota i mniam ;p

 

A tak całkiem na poważnie. Trochę Was wszystkich wkręciłam. Trochę podpuściłam do pisania bzdur. Miałam nadzieję, że posypią się gromy, że moderator jest niepoważny itp. A co się stało? Wszyscy z ochotą popisali o nickach i innych pierdołach. Widać jednak, że zależy wam na widoczności na forum... Im więcej napiszę tym bardziej jestem cool... I jeszcze jak gadam na luzie z moderatorami, to już w ogóle wypas po pachy :roll: Ja się pośmiałam teraz. Ale już starczy... Przenoszę ten temat do rozmów o wszystkim i o niczym.

 

ps. Ahaed, sorka, nie krzycz po mnie za to... Wiem o co ci chodziło, rozmawialiśmy o tym nie raz. Ale sam widzisz jak to wygląda. Niepotrzebnie się tym denerwujesz. Nie warto. Ja już dawno przestałam i teraz mnie to jedynie bawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie chce modów denerwować już :D

 

na rozładowanie napięcia ,znacie kawał o murzynie :D?

lata 60 ,Ameryka spięcia rasowe ,aparthide czy jakoś tak :P

Znaleziono murzyna ,cały pokiereszowany ,pocięty ,twarz cała spuchnięta po uderzeniach bejsbolem.

Przyjechali dziennikarze ,pytają się szeryfa:

-Może nam pan powiedzieć co się tutaj właściwie wydążyło? Podejrzewacie już kogoś?

Na to biały szeryf:

-No ,dwadzieścia lat już tu jestem szeryfem ,ale tak okrutnego samobójstwa jeszcze nie widziałem

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...