Skocz do zawartości

Drogie "Bravo" ! Czy koledzy mnie juz nie ....


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim nowym forumowiczom wydaje się, że panuje tu zmowa starych przeciwko młodym. Mogę zapewnić że jedyna zmowa jaka panuje to zmowa milczenia i brak reakcji na oklapane pytania - jako nauczka i zachęta do użycia wyszukiwarki.

 

proszę nie mylić nowych forumowiczów z niedoświadczonymi akwarystami ;)

nie wszyscy zadają oklepane pytania ,czas spędzony na forum nijak ma się do wiedzy a bez nowych użytkowników żadne forum funkcjonować raczej nie może ;)

jakby mogło rejestracja byłaby zablokowana ,to nie problem

 

dałem link do forum dziś znajomemu ,obserwował sobie jako niezarejestrowany ,przegadał też tą dyskusje. Zachęcałem żeby on się zarejestrował ale odpowiedział CYTUJE "forum bardzo fajne ,ale strasznie sztywno ,niektórzy tam wyżej s_ają niż d_pę mają" no to user mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehe nie tłumacze ,to w ramach wyjaśnień dla 2ch wcześniej wymienionych przeze mnie osób bo tylko one wyraziły otwarcie do mnie wrogość przez liczbę postów ;)

 

no to tyle mam do powiedzenia w temacie ,wszystko wyjaśnione na str1 ;)

i TDC to nie thc żeby nie było ;D

 

 

edit edit

 

viewtopic.php?f=20&t=10110

 

viewtopic.php?f=20&t=9993

 

to jest nabijanie postów :D

a propo thc panie kolego wrogosc twoja do tego specyfiku widze jes zabojcza ale te pierdy ktore masz w opisie sa smieszne ja osobiscie palilem spory czas na obecana chwile nie pale lat 7dem i niemam z tym problemow twierdze ze gandzia jest pozytywna dla osob ktore tego chca smiesza mnie artykoly ludzi ktorzy naprawde nie wiedza wogole o tym nic wiec daj spokoj w tym temacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh a później będzie że znowu nabijam, ja tylko odpowiadam teraz.

 

wiele w życiu spróbowałem.

ale chwalenie się na prawo i lewo to nie powód do dumy.

i jak ktoś ma prawo reklamować ja mam prawo anty-reklamować ;)

 

przytoczę tu co napisałem na pw asioooo:

 

swego czasu zlikwidowano nieopodal chrzanowa dużą plantacje.

na forum ,takim jak to ,nie o akwarystyce oczywiście :D miejskim najprawdopodobniej była dyskusja apropo tego wydarzenia.

Jeden koleś napisał coś w stylu "stary no i co teraz będziemy palić" ,wbrew powszechnym opinią w policji są komórki odpowiedzialne za filtrowanie internetu i szukanie takich kąsków. No i jakże ,napisał tylko na forum a kilka dni później policja go odwiedziła ,no i sprawa o posiadanie.

A czy ktoś używał można spokojnie wykryć parę miesięcy od wydarzenia.

 

Tak samo w polskim prawie karnym ,nie forumowym ,jest zapis o zakazie propagowania takich środków...

 

I żeby nie było ani nie grożę ani nie ostrzegam. Wyjaśniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylisz sie przyjacielu ja niczego nie propagoje ja poprostu wyrazam opinie napisalem pozatym ze nie pale joz kilka latek ale mam co do tego odmienne zdanie uwazam ze gandzia jest mniej szkodliwa jak alkochol poniewaz nie niszczy organow i nie prowadzi do smierci nie stwierdzono nigdy zgonu zwiazanego z paleniem a ile jes zgonow po przepiciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh .wybacz nie zrozumieliśmy się o tobie mówiłem że propagujesz :)

 

a zgodny wywołuje tak jak picie po wsiadaniu za kółko ;)

a więcej % osób wsiada do auta po dragach niż po alko... po alko wiadomo ,nie można ,kampanie reklamowe ,policja sprawdza trzeźwość ,jak ktoś a zabaka to o tym nie myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh .wybacz nie zrozumieliśmy się o tobie mówiłem że propagujesz :)

 

a zgodny wywołuje tak jak picie po wsiadaniu za kółko ;)

a więcej % osób wsiada do auta po dragach niż po alko... po alko wiadomo ,nie można ,kampanie reklamowe ,policja sprawdza trzeźwość ,jak ktoś a zabaka to o tym nie myśli.

to joz ludzka glupota wsiaddac z kolko po czyms chodzi mi o samo dzialanie thc na ludzki organizm nie wyniszcza tak jak alkochol ot co :D

ps.pal gandzie prze 1 rok i pij zobaczymy co bedzie latwiej rzocic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

studiuję chemię i farmaceutykę... działanie WSZELKICH środków na organizm człowieka znam.... THC.... bez komentarza. Bajki o podziale na "miękkie i twarde" narkotyki to sobie można wsadzić w buty... Proste. wymyślone zostały przez osoby które szukały sobie "przykrywki" do tego co robią. Również jestem przeciwna propagowaniu "zielska" i wolałabym nie oglądać "listków" na forum... ale cóż. Nie moja sprawa. Ja tu jestem NOWA a nowi się tutaj nie liczą... zresztą... spadam z tego forum. Totalne dno. Ludzie są przegięci. Jak można się o takie durnoty kłócić... forum akwarystycznych jest sporo.. może gdzie indziej będzie lepsza atmosfera :/ Miłej zabawy... i także się podpisuję pod tym że większość z ludzi na tym forum wyżej s_a niż d_pę ma ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy WY jesteście niepoważni? nawet w temacie o tematyce sztucznego nabijania postów potraficie zrobić "off'a" i rozmawiacie o narkotykach i alkoholu, temat zamykam bo nie taki był jego cel i zamierzenie autora.

 

W razie problemu proszę o kontaktowanie się z administracja forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, sorki kolego moderatorze ale ja otwieram bo właśnie mi się wciąłeś :D

 

 

No ja w tym momencie to sama nie wiem o co chodzi.... Mam się śmiać,płakać, banować czy uciekać??? Ten temat zrobił się śmietnikiem tematów różnych. Drugi czat. Sama też tu pośmieciłam i przyznaję się do tego. Ale ja to zrobiłam, bo bawi mnie ta sytuacja. Bawi mnie to napinanie się, posty, pomaganie, narkotyki bleee, forum do duszy.... Nie podoba się? To zapraszam na inne fora. Kolejne gorzkie żale.... Ileż można tego czytać.... :roll: Ale nie zamknę tematu. Piszcie sobie. Też jeszcze mogę tu pośmiecić dla towarzystwa....

 

 

Poza tym.... Nie chce mi się.... Jak widzę ten cały syf to mi bokiem wychodzi... [...] Kiedyś mi się chciało. Zobacz sobie: viewtopic.php?f=32&t=8217

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, się dzieje :)

Atreyu czy mi się wydawało czy jakieś 2 godziny temu miałeś o dwa ostrzeżenia mniej :D

no tak ;)

 

1. Napisanie że kaskada fzn2 jest ZAJE&*TA na SB ,co prawdą jest :D

2. viewtopic.php?f=43&t=9992 całokształt :roll:

3. Za nazwanie pewnej osoby biorącej narkotyki i chwalącej się tym narkomanem i stwierdzenie że jak nie chce pomagać a się wtrąca to niech CYTUJE "s...idzie sobie" czy jakoś tak.

 

 

dlatego też wstrzymam się z postami całkowicie ;)

pewnie parę osób to zadowoli [miłego tłumaczenia 100 razy dlaczego welonka nie może być w 15l ^^]

tylko jak skończę restart akwarium to założę temat żeby się pochwalić (a co niech zazdroszczą :D) ,może z innego konta żeby wszyscy byli obiektywni i sobie chętnie posłucham słów pochwały ,no i tyle ,na forum już nie będę się udzielał ,tak jak mnie pewne osoby prosiły.

komu mam pomagać to wciąż pomagam na pw i gg bo tylko po to tu jestem i żeby poszerzać swoją wiedzę ;)

 

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, sorki kolego moderatorze ale ja otwieram bo właśnie mi się wciąłeś :D

 

 

No ja w tym momencie to sama nie wiem o co chodzi.... Mam się śmiać,płakać, banować czy uciekać??? Ten temat zrobił się śmietnikiem tematów różnych. Drugi czat. Sama też tu pośmieciłam i przyznaję się do tego. Ale ja to zrobiłam, bo bawi mnie ta sytuacja. Bawi mnie to napinanie się, posty, pomaganie, narkotyki bleee, forum do duszy.... Nie podoba się? To zapraszam na inne fora. Kolejne gorzkie żale.... Ileż można tego czytać.... :roll: Ale nie zamknę tematu. Piszcie sobie. Też jeszcze mogę tu pośmiecić dla towarzystwa....

 

 

Poza tym.... Nie chce mi się.... Jak widzę ten cały syf to mi bokiem wychodzi... [...] Kiedyś mi się chciało. Zobacz sobie: viewtopic.php?f=32&t=8217

niczemu nie pomagam koniec gadki nie do tych ludzi trafilem tema zakonczony jak dla mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atreyu święta prawda, lepiej nie mówić nic. ;) Też przestałem się udzielać na forum, bo nie ma to najmniejszego sensu. Jeżeli masz inne zdanie niż "super" to lepiej, żeby w ogóle się nie odzywać ;)

 

Mogę zapewnić że jedyna zmowa jaka panuje to zmowa milczenia i brak reakcji na oklapane pytania

Ja bym do tego jeszcze dorzucił wazeliniarstwo i brak możliwości wyrażenia się w inny sposób aniżeli w samych superlatywach na czyjś temat, bo skutkuje to zaraz atakiem ze strony 10 innych adwokatów, ostrzeżeniem, banem i diabli wiedzą czym jeszcze. Domyślam się, że i to co w/w nie pozostanie teraz bez echa, bo pewne oczywistości powiedziane na głos działają jak płachta na byka ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby poważny temat, niby poważne dyskusje... Tylko czemu mi się chce śmiać??? :lol: Może już za długo tu siedzę i za dużo widziałam. A może zgorzkniała się robię :shock: No nic, chyba zamiast się spinać i wojować, pójdę się w końcu pakować na ten urlop bo mnie ktoś tu zaraz opitoli :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atreyu święta prawda, lepiej nie mówić nic. ;) Też przestałem się udzielać na forum, bo nie ma to najmniejszego sensu. Jeżeli masz inne zdanie niż "super" to lepiej, żeby w ogóle się nie odzywać ;)

 

Mogę zapewnić że jedyna zmowa jaka panuje to zmowa milczenia i brak reakcji na oklapane pytania

Ja bym do tego jeszcze dorzucił wazeliniarstwo i brak możliwości wyrażenia się w inny sposób aniżeli w samych superlatywach na czyjś temat, bo skutkuje to zaraz atakiem ze strony 10 innych adwokatów, ostrzeżeniem, banem i diabli wiedzą czym jeszcze. Domyślam się, że i to co w/w nie pozostanie teraz bez echa, bo pewne oczywistości powiedziane na głos działają jak płachta na byka ;)

 

Pozdrawiam.

ot to dziala to w obie strony witaj kirysek :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze i najważniejsze, jestem sławny

trot

xD

moja litania :)

do Atreyu jeśli się na mnie chłopaku pogniewałeś to sry ;)

do "palaczy" odstawcie <ostrzeżenie: gó...>

do Afgańczyków nie strzelajcie do naszych żołnierzy

do wszystkich "starych" nie krzyczcie na młodych i odpowiadajcie na pytania

do "młodych" nie zadawajcie głupich pytań

do Katarczyków kupcie te stocznie

do Ahead ale żeś temat wymyślił

do Pana Boga ale żeś świat wymyślił

do Kiryska masz nowe zdjęcia bo jestem ciekaw jak szybko odbudujesz

do Papieża Szwab :twisted::!:

 

zmiłuj się nad nami i naszymi akwariami ...

 

edit:

 

w tym dziale posty się wam nie naliczają. :roll:

to nie edytuje

zanim napisałem mój post doszło 4 kolejne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Mei sama se popraw :)

 

ten temat jest piękny xD

 

nie wiedziałem co ci napisać a ty się sama wystawiasz :)

 

zresztą teraz myślę że było by lepiej

Do Mei se qp

skoro tu takie bezkrólewie to można błędy robić ?? albo przeklinać ? ale fajnie, czuje się jak na pół koloniach w trzeciej klasie podstawówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Mei sama se popraw :)

 

ten temat jest piękny xD

 

nie wiedziałem co ci napisać a ty się sama wystawiasz :)

 

zresztą teraz myślę że było by lepiej

Do Mei se qp

skoro tu takie bezkrólewie to można błędy robić ?? albo przeklinać ? ale fajnie, czuje się jak na pół koloniach w trzeciej klasie podstawówki :)

Coś ty jarał??? Bo cie za nic nie mogę zrozumieć :shock: Popraw nicka i dawaj długopis :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz widać o czym myślicie:

 

mei napisał(a):

w tym dziale posty się wam nie naliczają. :roll:

 

 

to nie edytuje

zanim napisałem mój post doszło 4 kolejne ;)

W pisaniu postu pod postem nie chodzi o nabijanie postów, nie ważne w jakim to dziale chodzi o to, że jeśli użytkownik będzie pisał posty pod postem uniemożliwia tym samym sprawna analizę innym użytkownikom bo jego wypowiedzi ciągną się przez parę postów a mogłyby w jednym a wy sobie wyliczacie kto ile napisał jak naliczanie sekundowe w tel. na abonament a takie rzeczy to tylko w erze!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh :D

MUSIAŁEM skoro temat OT wielki :D

 

do Trota nie na Ciebie :D

do gandziomanów NARKOMANI NARKOMANI!

do Afgańczyków a wystrzelajcie każdego kto okupuje waszą ojczyznę :D

do wszystkich "starych" pozdro >

do "młodych" poćwicz <

do Katarczyków ale żeście Tuska zrobili w ... KONIA ,bujanego :D

do Ahead ale fajny temat

do Pana Boga jp prze jesteś.

do Kiryska hehe dzięki za podzielanie opini xD

do Papieża http://w881.wrzuta.pl/audio/2xssef21qkx ... eat.przemo

nie mój styl muzyczny mowie odrazu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...