Skocz do zawartości

Drogie "Bravo" ! Czy koledzy mnie juz nie ....


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Przepraszam najmocniej , jeżeli pytanie jest nie na miejscu !! Ale czy w tym miesiącu jest jakiś konkurs na nabijanie postów ?? Przecież , niektórych tematów nie da się już czytać !! Wchodzę gdziekolwiek a tam przez 10 postów to samo , ludzie , nie popadajmy w przesadę !! Przepraszam że to pisze ale jak ktoś ma na siłę pisać bzdury i powtarzać po raz kolejny poruszone już zagadnienie, tylko po to żeby coś napisać , to niech się do tego przyłoży !! Zamiast 500 postów w 2 tyg , prosiłbym o napisanie 10 a nawet 200 ale konkretnych i na temat !! Wiem , że dla niektórych licznik jest bardzo ważny , lecz ilość postów nie zawsze odzwierciedla posiadaną wiedzę . Jeżeli coś piszecie , to proszę się do tego przyłożyć i zrobić to raz a dobrze .

PS. Jak oceniacie czyjeś akwaria , to postarajcie się mieć swoje w galerii . Zdjęcie zbiornika dużo więcej powie o wiedzy użytkownika aniżeli same , puste posty :roll:;) . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem czy to tylko moje wrażenie, ale ostatnio na forum coraz więcej tzw. "błotka". Ciągle ktoś do kogoś ma jakieś pretensje... "A miało być tak pięknie!" Pewnie, że się zgadzam z powyższym, że nabijania postów ostatnio coś jakby więcej... Mam nadzieję, że ja się do nich nie zaliczę, po tym co napisałam...?! ;):D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz mam inne spojrzenie na to. To nie jest sztuczne nabijanie postów tylko internetowa "sraczka" nowych użytkowników. Cierpiące na nie osoby odczuwają nieustanną potrzebę przesiadywania na forum, myśląc że zdobędą sobie tym uznanie/szacunek starszych stażem forumowiczów.

Osobiście nie darzę sympatią nikogo kto ma więcej niż 10 postów/na dzień w statystykach i nie jest do tego moderatorem. Bo jak można traktować poważnie kogoś kto w niecały miesiąc nabija ponad 400 postów, o treści "fajne aq", lub "bardzo ładna rybka" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz mam inne spojrzenie na to. To nie jest sztuczne nabijanie postów tylko internetowa "sraczka" nowych użytkowników. Cierpiące na nie osoby odczuwają nieustanną potrzebę przesiadywania na forum, myśląc że zdobędą sobie tym uznanie/szacunek starszych stażem forumowiczów.

Osobiście nie darzę sympatią nikogo kto ma więcej niż 10 postów/na dzień w statystykach i nie jest do tego moderatorem. Bo jak można traktować poważnie kogoś kto w niecały miesiąc nabija ponad 400 postów, o treści "fajne aq", lub "bardzo ładna rybka" ...

dziękuje że nie masz do mnie sympati ;)

 

bynajmniej ja nie piszę postów w stylu "popieram"&"jaka ładna rybka"&"a moja nazywa się Franek" ,a jak mi się zdarzyło to przepraszam. Zawsze nawet jak pisze potwierdzenie czegoś to koniecznie dodaje coś do dyskusji. Staram się nie odpowiadać w 2ch słowach tylko rozwijać temat. Odpowiadam w nieraz w tematach w których starym wyjadaczom "nie łaska" odpisać ,a przede wszystkim jak widzę że mogę pomóc ,pomagam ;)

 

Z nabijania postów nic nie ma ,zawsze wychodziłem z założenia że fora to nie ogame ,tu punktów się nie zbiera ;)

To nie moje pierwsze forum ,bywałem zarówno na mniejszych jak i większych ,jedno większe można powiedzieć współtworzyłem swego czasu ,ale to pierwsze o akwarystyce.

Mam dużo zwykle do powiedzenia ,nie wszyscy zgadzają się z tym co mówie.

Na forum nie siedzę 24/7 ,ale wskakuję w ciągu całego dnia.

Od jakiegoś tygodnia prawie całymi dniami siedzę "na internecie" ,nie zależy to ode mnie ,wolałbym jeździć na rowerze ,albo wyskoczyć ze znajomymi na miasto. Kto ma wiedzieć to wie czemu obecna sytuacja jest spowodowana. Bynajmniej nie przez to że są wakacje.

Parę osób ,powiem delikatnie "starało się mnie przekonać" słownie do pisania mniejszej ilości postów (że g_wno wiem itd) ,nie powiem kto bo by się pan od Thc [przepraszam nie potrafię zapamiętać nicku] i trot obrazili ;)

Od razu mówię że ja natomiast do nich nic nie mam ;)

Zresztą widziałem już osoby "szkodliwsze" ode mnie... piszące posty w stylu jaki podał Gr3g00r ,takie co nie miały ani pojęcia o akwarystyce i takie których 90% postów stanowił OT lub "popieram". Ja może piszę dużo ,ale zawsze trzymam się tematu ;)

No są przypadki ,przepychanki na forum ,tu są posty niepotrzebne. Ale w takim wypadku i tak staram się coś dodawać do dyskusji z nazwy tematu i próbuję przenieść rozmowę na pw. Jakby od liczby postów odliczyć te które poświęciłem na odpowiadanie na zaczepki nic by się nie stało...

 

uff... się rozpisałem ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atreyu , jest to powiedzenie "uderz w stol a nozyce sie odezwa" ten "problem" wymieniony w temacie mnie smieszy . fakt jest faktem nabijasz posty jak malo ktory :D ale szczerze jakos jest mi to obojetne. z tym od THC wiem o kogo Ci chodzi , ale na mnie tez tak mowia ;) wiec uwazaj ;) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam w nieraz w tematach w których starym wyjadaczom "nie łaska" odpisać ,a przede wszystkim jak widzę że mogę pomóc ,pomagam ;)

Jako stary wyjadacz powiem Ci jedno. Nie chce mi się pisać po 100 razy o ciążach gupików, preparowaniu korzenia czy o bimbrowni. Już się o tym napisałam i starczy. Jest opcja szukaj a jak ciągle ktoś odpisuje to samo, to tylko zachęca innych, żeby z tej opcji nie korzystali.

 

 

Parę osób ,powiem delikatnie "starało się mnie przekonać" słownie do pisania mniejszej ilości postów (że g_wno wiem itd) ,nie powiem kto bo by się pan od Thc [przepraszam nie potrafię zapamiętać nicku] i trot obrazili ;)

Od razu mówię że ja natomiast do nich nic nie mam ;)

 

To po co ciągle widzę Twoje przepychanki z nimi? Nic do nich nie masz? To nie komentuj każdego posta, który napiszą.

 

 

 

 

Poza tym.... Nie chce mi się.... Jak widzę ten cały syf to mi bokiem wychodzi... Ty nabijasz posty, inni też nabijają bo zamiast szukać i czytać to liczą na tacę od takich jak ty. Kiedyś mi się chciało. Zobacz sobie: viewtopic.php?f=32&t=8217

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a mi się chce odpowiadać innym ;)

a jak wiem że to już było staram się wysyłać link vel sygnalizuję że było ,niemniej część przypadków jest inna niż to co było ,tam się należy odpowiedź ;) taki ze mnie altruista

ot nie pisze ,a jak piszę coś nie do tematu to w poście znajdują też się informacje do tematu. Gdybym pisał same ot ,moje posty byłyby kasowane a ja już dawno siedziałbym z banem.

 

 

jak ktoś ma do mnie osobisty problem i mówi o tym wprost i zaczepia i wyszukuje specjalnie błędy akurat w moich postach to odpowiadam ,zresztą dostałem dziś miłe słowa wsparcia od postronnej osoby co do tego tematu za które serdecznie dziękuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie operował nickami , więc nie wiem dlaczego się tłumaczysz . Było to pisane ogólnie mając nadzieje , że większość nowych forumowiczów weźmie to sobie do serca ;) .

 

 

Ps. maziama , spokojnie ;)

Ależ ja się nie tłumaczę! Chodziło mi o to, że się wkopałam w znajomość z tobą, ahaed! :D he he :D (to oczywiście taki żarcik!) No ale to już trochę nie na temat piszę, więc kończę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a mi się chce odpowiadać innym ;)

a jak wiem że to już było staram się wysyłać link vel sygnalizuję że było

Od tego jest opcja szukaj, żeby z niej samemu korzystać a nie czekać aż ktoś to zrobi...

 

 

niemniej część przypadków jest inna niż to co było ,tam się należy odpowiedź ;) taki ze mnie altruista

Uwierz mi, że znam to forum na wylot, 99% nowych tematów już dawno zostało opisane i omówione...

 

 

Ależ ja się nie tłumaczę! Chodziło mi o to, że się wkopałam w znajomość z tobą, ahaed! :D he he :D

Ja też się kiedyś wkopałam w znajomość z nim... Uważaj bo macha korzeniem na prawo i lewo i można oberwać :lol::mrgreen:;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Co do tego tematu , to założyłem go po to , by uświadomić nowym użytkownikom forum , że nie tylko ilość wpisów się liczy . Drażni mnie tysiąc postów na miesiąc , nie wnoszących nic nowego do tematu . Posty powtarzające się na każdej stronie itp . Nie pisałem konkretnie do ciebie , ale skoro się sam zacząłeś tłumaczyć , to widocznie coś w tym jest . Wiem , że czasem jestem za bardzo bezpośredni ale niestety jak mam czytać na 5-15 stronach ciągle to samo , to mi się odechciewa . Większość wpisów jest dokładnie taka sama , jak te co były 2-4 posty wyżej . Jak już coś wszyscy piszą to proszę się do tego przyłożyć !!!

 

 

Ps: Mei , co mnie wkopujesz ? Grzeczny jestem :D . Co wręcz dziwne jak na mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie tłumacze ,to w ramach wyjaśnień dla 2ch wcześniej wymienionych przeze mnie osób bo tylko one wyraziły otwarcie do mnie wrogość przez liczbę postów ;)

 

no to tyle mam do powiedzenia w temacie ,wszystko wyjaśnione na str1 ;)

i TDC to nie thc żeby nie było ;D

 

 

edit edit

 

viewtopic.php?f=20&t=10110

 

viewtopic.php?f=20&t=9993

 

to jest nabijanie postów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh...

hehe nie tłumacze ,to w ramach wyjaśnień dla 2ch wcześniej wymienionych przeze mnie osób bo tylko one wyraziły otwarcie do mnie wrogość przez liczbę postów ;) no to tyle mam do powiedzenia w temacie ,wszystko wyjaśnione na str1 ;)

dokładnie o to mi chodziło... ja zamieszczam post, a kilka minut później już mamy twoją odpowiedz z przepiękną autocharakterystyką... naprawdę jesteś doskonałym przykładem osoby co wszędzie stara się wcisnąć swoje 3 grosze, nawet tak zwykłe uogólnienie starasz się przeobrazisz w dyskusję na twój temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zgadzam z panem Atreyu.... :) Jestem na forum nowa... dopiero zakładam akwarium więc nie udzielam się w tematach bo po prostu się nie znam... w zamian za to czytam i szukam, a jego odpowiedzi (chodź nie tylko jego) nie raz ani nie dwa już mi się przydały. I szczerze mówiąc dawno nie widziałam takiego "sztywnego" forum jak to... no cóż.... forum to społeczność a społeczność Polską znamy wszyscy. Pan Atreyu nawet na PW mi pomaga... przynajmniej nie boję się zadać pytania... bo na forum od razu się posypie że "to już było", a poza tym nie ma pewności czy ktoś nie zwyzywa od g*****rzy i w ogóle... nie zawsze można tak łatwo wszystko znaleźć... na forum są tysiące tematów i nawet korzystając z opcji wyszukaj nie zawsze można wszystko zobaczyć od razu... czasami po prostu coś się przeoczy. POMAGAJMY SOBIE bo po to jest forum a nie po to żeby się kłócić czy ktoś nabija posty (najbardziej głupi tekst... a co to posty się na nagrody wymienia że warto je nabijać ? Pisze dużo bo pomaga innym... skoro mu się chce to dlaczego nie ? Tyle mam do powiedzenia i przykro mi że mój pierwszy post musi wyglądać tak....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czop z ciebie Mei ;) .

A z ciebie dwadzieścia czopów :D

I pomyśleć, że maczałam w tym palce... Uhaha :D

 

PS. Nie wiem czemu ale poruszył mnie powyższy post... to znaczy tak pozytywnie... Sama nieraz obawiam się poruszyć jakiś temat, w obawie żeby nie zostać... (sie nie wyraże). Zresztą niedawno tego doświadczyłam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...