Skocz do zawartości

produkty firmy Tetra


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli tetra zrobiła taki produkt to na pewno w jakimś celu pytanie w jakim?

1.Żeby ściągnąć kasę z nasz klientów.

2.Żeby nam pomóc.

Moje zdanie jest takie że najlepiej wlać do akwarium kranówkę i niech akwarium dojrzeje 3-4 tygodnie.Efekt będzie ten sam ale bez użycia hem mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszędzie chemia pomidor -chemia, ogórek-chemia niedlugo nic nie urosnie bez dodatkowych dopalaczy. Jak smakuje potem pożywienie każdy wie i tak samo jest ze środowiskiem życia jakie zrobisz w akwie.Będzie może odpowiednie bo bedzie wyglądało na odpowiednie ale...zawsze to będzie chemia i sztuczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz prywatny problem do mnie poza tematem pisz na pw. Bo na prywatne wycieczki jakie kto posty pisze nie mam ochoty. Nie lubisz moich postów nie czytaj?

 

Dyskusja była o produkcie przyśpieszającym dojrzewanie akwarium. Wszystkie posty przed moim dotyczą dojrzewania. Nie podmian. Nie zrozumiałeś tamtego postu/nie przeczytałeś. Zrobiłeś błąd. To teraz mnie nie atakuj ;)

 

Bo ciągle podtrzymuje zdanie że odchorowywanie środkami wody która i tak będzie 2 tyg dojrzewała mija się z celem.

Mylę się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym pisał niezgodnie z tematami to przy tylu postach bym już dawno miał bana ;)

jak ktoś nie chce czytać moich postów niech po prostu jak widzi mój av nie czyta go ,nikogo nie zmuszam przecież ;)

a paru osobom pomogłem.

 

posty nie na temat proszę mi na pw wysłać ,chętnie zobaczę bo aż ciekawy jestem ;)

szczerze to jak czytam większość twoich postów to są "z kontekstu wyrwane"

to natomiast nie miało nic wspólnego ani z produktami firmy tetra ani wodą ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...