Skocz do zawartości

koty


trot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kociarze rulezzzz!

Podobny do twojej no nie :D

 

Ps. Nie aż tak ... wypadało powiedzieć ale mój ładniejszy ! :mrgreen:

Spadaj, Frania była dublerką w "Shreku" - grała sceny wymagające wieeelkich oczu...

Łetam ... mój kotyś jest bardziej podobny do tego ze shreka ! Taki żółtawy ... O! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

I nowy nabytek sieje już zamęt i zniszczenie w mieszkaniu :roll: .

Została także w końcu "ochrzczona" ;). Większość propozycji byłą z języka rosyjskiego ;p . Na początku miała być Natasza, ale kojarzy się to z tekstem: "na tasza i idz po piwo". Kolejną propozycją było: Tania, no ale tania to ona nie była :roll: , więc też odpadło. W końcu padło na imię: Nadia i tak już zostało ;).

Zdjęcia pod tytułem :

1: Co to :shock: ? O rany, jestem w raju :mrgreen:

2: Wtedy jestem taka grzeczna :roll: , wtedy i tylko wtedy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha. :D Moja pierwsze dni przespała na pufie pod stołem. :lol: Wtedy sobie myślałam jakiego ja dobrego kotka wybrałam. Potem pokazała pazury. Do lodówki nie można dochodzić gdy jest w pobliżu bo zaraz jest alarm przeraźliwym miauczeniem i ocieraniem o nogi. Pomijając to, - że ostatnio zamoczyła tyłek w akwarium i rozchlapała dużo wody, zerwała cztery zasłony, wlazła do łazienki i siedziała pół godziny, bo ktoś przez przypadek zamknął drzwi, porwała kotleta ze stołu i oczywiście zjadła, podrapała mi przez przypadek ramię - to na prawdę fajny kot. :D A teraz jakby nigdy nic śpi na pokrywie akwarium udając grzecznego kota. Fajnie by było gdyby była grzeczna tak jak w pierwszych dniach. Eh, marzenia :roll: . Tak dla przypomnienia jej zdjęcie :mrgreen:

 

Dołączona grafika

Tu podczas niszczenia fotela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja mam 2 kotki.

Kasia (Nie mam pojęcia czemu ją tak nazwałam xD). To jest moja kicia. Przychodzi do mnie wieczorem, miauczy i kładzie sie kolo mnie. Ma 6 lat. ;D Dostałam ja od kuzynki.

A druga kotka ma gdzieś 3 lata-nie wiemy dokładnie bo jest z ulicy, kiedy była jeszcze małym kotkiem. ;)

Ma jedno oczko chore ale widzie na nie tyle że jak przez zasłone.

Na imię ma Zmorka. xD

Często śpi w jednym legowisko z moim psem. A tak w ogole to zawsze kiedy dostaje jedzenie z puszki to pozwala kotom podjeść a sam je po nich. xD Dżentelmen.

(Później dam fotki.^^)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...