Skocz do zawartości

[200 l] Roślinniak


shaniqa10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie widać że to tło jest granartowe :lol:, starość nie radość :D, jest supcie, fajnie wyglądają kiryski, neonki sie śmieszne błyszczą, skalarki supcio :). Dla mnie jest GitowO ;]

Czarne jest ;) Cały czas się zastanawiam które tlo w koncu ma być...To tlo bardziej podpada na żywo pod szare..

Dzięki ;)

 

podoba mi sie czarne , ale jednak , czerwone dawało ten niepowtarzalny klimat :D

Mi też się bardziej widzi czerwone ,ale to czarne maskuje rurkę filtra i będzie lepiej kontrastowało z rotalkami ;)

 

Dobrze, że wtedy nie krzyczałem jak zaczynałaś zmieniać, jednak początek to początek a na ukształtowanie wszystkiego trzeba czasu, a teraz no nie powiem, robi wrażenie, ładnie wszystko zarasta, tło moim zdaniem powinno być ciemniejsze z tego względu, że bardziej maskuje wlot filtra (nadal nie wiem co Cię podkusiło, żeby montować go na środku;P) Oby tak dalej:)

Jak się wszystko zarosnie to będzie lepiej ;) Tło chyba jednak zostanie to czarne właśnie ze względu na rurkę...;) (też nie wiem co mnie pokusiło :D ) dzięki ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim skromnym zdaniem to akwarium z czerwonym tłem jest jak na razie najładniejsze a filtr zawsze można jakoś zakryć roślinami, lub przestawić ? no chyba że się nie da, ja pierwszy raz widziałem takie akwa i dlatego wydaje mi się unikalne i niespotykane , dlatego protestuje, składam wniosek o zostawienie czerwonego ;P :)

 

ps: u mnie też widać bordowe tło na zdjęciu z czarnym :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nowe zdjęcia ;p Rotalka ładnie rośnie , aromaticka też ..W przyszlym tygodniu będzie zamawiana butla :D Doszedł dyfuzor i licznik bąbli ;p

Z którym tłem najlepiej ??? Na żywo wygląda super białym :D

ps. przepraszam za jakość zdjęć , takie na szybko ;p

post-450-13685158350677_thumb.jpg

post-450-1368515835093_thumb.jpg

post-450-13685158351219_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shan , muszę od tego zacząć , przepraszam Cię bardzo :oops: , jak zobaczyłem nową odsłonę baniaka po raz pierwszy , jakoś specjalnie mi się nie podobał i głupio skomentowałem :oops: , ale ,po dodaniu tych korzonków,kolejnych roślin itd ... baniak stał się niesamowity.Ogólnie patrząc na ten baniak , a za chwilę na swój,odczuwam wielką zazdrość ;) , przejrzałem dziś temat od pierwszej strony i widać postęp niesamowity... podziw nie mały ! Brawo :D .... Piękny rośliniak.A co do samego tła , mi osobiście podoba sie czerwone,ale rotalka jest przez to słabo widoczna.Czarne,nie widać filtra,roślinki pięknie cudnie widać,ale znów baniak jako całokształt nie wygląda ciekawie ... Biały , mhym ... fajnie , tylko ten filtr ... no i baniak wydaje sie zbyt jasny ...

Ja na Twoim miejscu zostawił to czerwone , wygląda rewelacyjnie ... :mrgreen:

 

ps. Przez Ciebie odechciało mi się samych roślin cieniolubnych :twisted: , i muszę zbierać kasę na dodatkowe oświetlenie :twisted::D ..

no i pomyślę nad zmianą tła :mrgreen::D .... hehehehhe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne akwarium, a tło? każdy ma inny gust i zawsze będą sprzeczne komenty, wcześniej pisałem że czerwone najlepsze ale teraz wszystkie mi się podobają :D jednak by było widać bardziej naturę i zakryć żucający się w oczy filterek, czarny pasuje najbardziej gdyby nie on to biały bym dał na zimę, czerwony lato albo zmienić jak w duszy zagra :) po prostu wedle nastroju ;)

Pozdrawiam, sup. akwarium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOm piękne ale zmiany z przed roku jak tu byłam to chyba miałaś mniejsze akwa . Jeszcze za czasów kiryska i jego 54l baniaka. A tak po za tym to co z nim

Tak było mniejsze 100 l ;) Z nim ok ;p tu masz jego akwa viewtopic.php?f=22&t=11611&st=0&sk=t&sd=a

Pozdrawiam

 

Hehe ile ludzi tyle opinii ;)

Z tych trzech akurat mi podoba się białe ;)

Tak , białe najlepiej prezentuje się na żywo :)

ale zobaczy się jeszcze jakie zostanie...

na białym to wszystko chyba najlepiej wygląda :D

na czarnym (w tym przypadku) jakoś tak smutno,

a z czerwonym jakoś tak się mi to "gryzie" :aniol_diabel:

 

ps# pięknie Ci się to wszystko rozrosło :D

rozrośnie się dopiero jak butla będzie :D

 

Shan , muszę od tego zacząć , przepraszam Cię bardzo :oops: , jak zobaczyłem nową odsłonę baniaka po raz pierwszy , jakoś specjalnie mi się nie podobał i głupio skomentowałem :oops: , ale ,po dodaniu tych korzonków,kolejnych roślin itd ... baniak stał się niesamowity.Ogólnie patrząc na ten baniak , a za chwilę na swój,odczuwam wielką zazdrość ;) , przejrzałem dziś temat od pierwszej strony i widać postęp niesamowity... podziw nie mały ! Brawo :D .... Piękny rośliniak.A co do samego tła , mi osobiście podoba sie czerwone,ale rotalka jest przez to słabo widoczna.Czarne,nie widać filtra,roślinki pięknie cudnie widać,ale znów baniak jako całokształt nie wygląda ciekawie ... Biały , mhym ... fajnie , tylko ten filtr ... no i baniak wydaje sie zbyt jasny ...

Ja na Twoim miejscu zostawił to czerwone , wygląda rewelacyjnie ... :mrgreen:

 

ps. Przez Ciebie odechciało mi się samych roślin cieniolubnych :twisted: , i muszę zbierać kasę na dodatkowe oświetlenie :twisted::D ..

no i pomyślę nad zmianą tła :mrgreen::D .... hehehehhe :D

Daj spokój ;) ciesze się że Ci się podoba :D

Fajne Ci się zrobiło to akwarium ;) Wg. mnie, białe tło najlepsze.

Dzięki ;)

 

Piękne akwarium, a tło? każdy ma inny gust i zawsze będą sprzeczne komenty, wcześniej pisałem że czerwone najlepsze ale teraz wszystkie mi się podobają :D jednak by było widać bardziej naturę i zakryć żucający się w oczy filterek, czarny pasuje najbardziej gdyby nie on to biały bym dał na zimę, czerwony lato albo zmienić jak w duszy zagra :) po prostu wedle nastroju ;)

Pozdrawiam, sup. akwarium.

hehe tyle zmian że ryby by dostały na głowe :lol: zastanawiam się nad białym i czerwonym a..;) czarne odpada całkowicie bo mi się nie podoba ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe tyle zmian że ryby by dostały na głowe :lol: zastanawiam się nad białym i czerwonym a..;) czarne odpada całkowicie bo mi się nie podoba ;)

heh no tak rybki :P zapomniałem o rybkach :).

Jeżeli czarne odpada to . . . białe, rozjaśnia akwarium i wygląda to naprawdę ciekawie, japoński styl ? oni chyba tak lubią :P cokolwiek to znaczy biały jest gites.

 

ps: a jak się znudzi to w nocy podmianka tła na czerwony i rybki nie zauważą ? ! chyba ... a z rana niespodziana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...