Skocz do zawartości

[200 l] Paletki


bart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...

Moje akwarium trochę zaniedbane-chwilowy brak czasu no i jeszcze te glony...

Za to rybki mają się świetnie.Dwie pary na przemian składają ikrę.

Ciekawostka-udało się dochować larw w zbiorniku ogólnym - niestety nie przetrwały trzech dni.

post-208-13685155827305_thumb.jpg

post-208-13685155827632_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bart, wiedziałam że w końcu zmiękniesz i zrobisz te fotki :D Tak jak myślałam, znowu się trochę pozmieniało. Jakby mniej roślin i podłoże też troszku inne. No ale nadal to jest mistrzostwo i jak zwykle podziwiam. Pozdrowionka

Roslin trochę mniej ,zlikwidowałm część przy ostatnim sprzataniu.Podłoże wciąż to samo tylko tak wygląda innaczej przez glony.

Mistrzostwo to ja mam ale za zaniedbanie zbiornika :D Ale najważniejsze ,że rybcie zadowolone.

Niedługo ładnie im posprzątam,trochę solidniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No bart :D Ja ścięłam w nocy włoski i mam fajną fryzurkę a Twoje akwa? Jakieś zmiany? Mniej glonów? Malutkie paletki?? Bo to, że akwa jest piękne, to na bank się nie zmieniło ;) Pozdrowionka :D

bart albo jest zarobiony po pachy z akwa :D albo nas mei poprostu nie lubi :(:evil:

no własnie :P wez się za odchowanie młodych paletek :) bedziesz mial w Anglii gdzie sprzedac napewno .

pozdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart ty leniu :P hehe dla chcącego nic trudnego ! mogłes juz wczesniej przeniesc paletki do 60 litrów :) napewno dochowasz się młodych :D tylko z tego co mi wiadomo to akwarium musi byc zaciemnione [najlepiej oklejone styropianem] .

linki o rozmnażaniu tam napewno doczytasz szczegóły :D :

Rozmnażanie

Hodowla paletki błekitnej i rozxmnażanie

powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle .EXTRAAAAAAAAA :shock: 8-) Gratuluje zbiornik i akwarystyka na poziomie bardzo wysokim :P

dzieki.

Myślę,że w niedługiej pszyszłości moje akwarium 200l zostanie zastąpione 300 lub 400(zastanawiam sie narazie,mam obawy odnośnie podłogi).

Larwy paletek jak narazie przetrwały ,zaczynają samodzielnie pływać i odżywiać sie wydzieliną skórną rodziców.Te ,które się zbytnio oddlają, zostają łapane w pyszczek przez jedno z rodziców i wyplówane na partnera

Niesamowity widok. :shock::)

 

shadow,kiedy w końcu wyślesz mi foty swojego akwa? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...