Skocz do zawartości

Książki


Patrycja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niedługo się zabieram za Zmierzch, Księżyć w Nowiu i Zaćmienie. Ach, nie mogę się doczekać :D

 

 

Ostatnią częścią Pottera są Insygnia, więc nie wiem o co Ci chodzi bo Harry wcale nie umarł w żadnej części. No, chyba że ten fragment jak Riddle zabija swojego horkruksa w ciele Harry'ego

 

"Ode mnie dla was" - Monty Roberts. O koniach, typowo podręcznikowa. Nauka języka Equus

"Zaklinacz Koni" też cudowne. Tylko wkurzyło mnie, jak w filmie zmienili koniec. Przecież moment w którym ten dziki ogier zabija Toma był o wiele lepszy niż ten z filmu. Może książka była za bardzo kontrowersyjna xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

ja bardzo lubię książki fantastyczno przygodowe. polecam cykl "Felix, Net i Nika oraz..." to są najlepsze książki i najnowsza część od maja w księgarniach 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

 

 

 

A to nie książka dla dzieci ? :? Ja lubię Fantastyczne , przygodowe , Hp był fajny . Ostatnio zacząłem czytać Cykl Cherub .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienniak napisał(a):

ja bardzo lubię książki fantastyczno przygodowe. polecam cykl "Felix, Net i Nika oraz..."

 

 

 

 

A to nie książka dla dzieci ? Ja lubię Fantastyczne , przygodowe , Hp był fajny . Ostatnio zacząłem czytać Cykl Cherub .

 

 

nie to nie jest książka dla dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam King'a, ta nowo wydana książka: " Ręka mistrza" jest naprawdę świetna. No i "Lśnienie" i "Mroczna połowa" to naprawdę klasyk:-) Z kolei moją ulubioną książką jest "wywiad z wampirem" Anny Rice...naprawdę polecam, nie czytałem lepszej książki:-) Bardzo ciekawą lekturą w zupełnie innym stylu jest "Cesarz" Kapuścińskiego:-) Polecam też "Sto lat samotności" Marqueza ( tego samego co napisał "Miłość w czasach zarazy"), realizm fantastyczny to naprawdę ciekawy styl:-) Jeżeli ktoś lubi się pośmiać i oprócz tego jest fanem kryminałów, to proponuję "Przygodę fryzjera damskiego" Mendozy:-) Naprawdę fajna sprawa:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ostatnio najlepszymi książkami jakie przeczytałam była cała seria "zmierzchu" Stephenie Meyer tj:"Zmierzch", "Księżyc w nowiu", "Zaćmienie" i "Przed świtem".

Świetne naprawdę mają w sobie coś z horroru i romansu. Czytałam je z zapartym tchem i teraa czasami powracam do ulubionych fragmentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem Alhemika...i szczerze mówiąc moim zdaniem nudnawa, przereklamowana książka. Miałem wrażenie, że autor bardzo się wysila, żeby napisać coś filozoficznego i głębokiego, ale nie za bardzo mu to wychodzi. Nowa książka Mendozy jest ponoć fajna...pewien cesarz rzymski wybiera sie do Jerozolimy, gdzie mały chłopiec imieniem Jezus, prosi go o pomoc w rozszyfrowaniu zagadki, w którą wciągnięty został jego ojciec Józef:D Ponoć fajna, jeszcze nie czytałem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...