Skocz do zawartości

Książki


Patrycja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie znoszę Kinga. Nie mogę przebrnąć przez te flaki z olejem. Uwielbiam Koonza i Mastertona. Chociaż nowy Koonz nudny jak łojesu. Chmielewską łykam na śniadanie z apetytem, a ostatnio mam loty na stare książki dla dzieci (z czasów mojej młodości) Głowa na tranzystorach Ożogowskiej, szatan z siódmej klasy, pan samochodzik i (...), w pustyni i w puszczy, rikitikitawi, przyjaciel wesołego diabła itd, itp...

 

Ale chyba największy lot miałam zawsze na mastertona. Zwłaszcza na cykle krótkich opowiadań. Czternaście obliczy strachu całkiem fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znoszę Kinga. Nie mogę przebrnąć przez te flaki z olejem.

Bo Kinga trzeba czuć ;) ("Lśnienie")

 

Ale chyba największy lot miałam zawsze na mastertona. Zwłaszcza na cykle krótkich opowiadań. Czternaście obliczy strachu całkiem fajne.

czy ja wiem.. dla mnie było takie w kit. Ostatnio podobała mi się książka "rozmowy z katem" Moczarskiego.

Medaliony.. jakoś nie przypadły mi do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmowy z katem dobre.

 

King ma same dłużyzny. Wolę go oglądać niż czytać. Po pewnym czasie usypiam. U Mastertona szybka piłka :D LUBIĘ jak się akcja szybko rozgrywa. W tego typu twórczości. Bo w kryminałach natomiast lubię się długo domyślać kto kogo i dlaczego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była taka dziewczyna, niepozorna i potem wyjechała na rok do Francji, i gdy wróciła to zakochał się w niej brat jej przyjaciela, i on był taki popularny i takie pierdoły. I ona z ojcem mieszkali w ich dawnej stajni (przerobionej na dom). I potem ona była z tym swoim przyjacielem.

 

Taki kicz straszny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S. King wielki marsz, bezsenność, zielona mila, sklepik z marzeniami, dolores claiborne i wiele innych, których tytułów już nie pamiętam,saga o ludziach lodu jest ich ok 46 tomów szybko się je czyta ja czytałam je w 7-8 klasie podstawówki,

magia/fantastyka R.R.J Tolkiena władca pierścieni 3 części, Terry Pratchett świat dysku (mort, kolor magi, równoumagicznienie, i inne części) obcy, oraz kryminały, romansidła, coś o akwarystyce

i wiele innych łącznie z lekturami, cierpię na bez senności i dużo czytam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... Zmierzch to jak dla mnie porażka-prawoe tak jak Harry potter. Co prawda nie czytałam ani jednego ani drugiego - nawet nie oglądałam, Ale moja przyjaciółka to czyta i jest fanatyczką obu wymienionych wyżej tomów. Dla mnie nie ma po prostu czym się zachwycać. jakieś dziwne niestworzone stworki, magia i inne badziewia. Po prostu nie mój styl. NIe podoba mi się taki typ książek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...