Skocz do zawartości

krewetkarium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy o jakich gatunkach krewetek myślisz. Jaki masz zbiornik? Jeśli duży to możesz połączyć krewetki karłowate z filtrującymi ale zwracając uwagę na to żeby karłowate były z takich gatunków które się ze sobą nie łączą bo wychodzą kundelki.polecam tą tabelke

http://www.garnelenaquarium.de/Welche_Z ... _sich.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtracja tak jak u ryb i dobre natlenienie wody bo na to są wrażliwe. Co do filtrów to trzeba pamiętać żeby wlot dobrze zabezpieczyć ,żeby kreweci nie wciągneło.Co do karmienia to polecam pokarmy dla krewetek(ja czasami daję im też tabletkę wybarwiającą dla pielęgnic lub Paletek)oprucz tego żywią się glonami ,które są w akwarium,warzywkami sparzonymi,bananem itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbiornik 25l:

 

Czekam na przesyłkę z :

 

4x Babaulti Rainbow

4x Red Cherry

pare świderków

 

Roślinki:

 

mech,wgłębka

 

Podłoże:

 

piasek,drobny żwirek

To są krewetki słodkowodne.Czy zbiornik jast dojrzały? Jakie masz parametry wody?Krewetki są delikatne i trzeba dbać o właściwe parametry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuję za pomoc!!!

 

Tylko wtrącę coś innego ponieważ nie wiem jak umyć akwa z rdzy chcę dać tam krewetki przynajmniej na jakiś czas jest jakiś preparat który sobie z nią poradzi??

 

Są kropki na bocznych ściankach z rdzy i to okropnie wygląda najlepiej jest kupić nowe akwa ale w tej chwili nie mam możliwości zakupu!!!

 

edit:

 

Czy do krewetkarium można zastosować filtr z deszczownią ???

 

Może ktoś posiada taki filtr???

 

mod: edytuj posty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...