Skocz do zawartości

Zakup skalara przez internet


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja może zacznę od tego:

Akwarium 200l

Nie robiłam parametrów 

Obsada:

18neonek czerwonych

1 skalar 

4 otoski

12 krewetek

Chciałabym kupić skalary przez internet, tylko że nigdzie nie mogę ich znaleźć bo są dobre sklepy ale skalarów nigdzie nie ma.

Więc proszę o pomoc w wyszukaniu dobrej strony internetowej na której będę mogła kupić skalary.

 

Edytowane przez Skalar....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już postanowiłam kupię z tej strony, tylko nigdzie nie mogę znaleźć ceny za rybę i za przesyłkę, czy mógłbyś mnie poprowadzić i pomóc mi w znalezieniu tego?

 

______

 

Jednak nie kupuje, bo sprzedaż tylko hurtowo :( więc dalej ciągnę poszukiwania sklepu w którym kupię internetowo tr:y skalary najlepiej kolorowe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2022 o 00:23, Sławek121 napisał:

Spoko.

Jestem oszustem. Brawo za czujność ;)

Czego to człowiek nie zrobi, żeby się piwa napić. 😄

 

W dniu 11.02.2022 o 21:02, Skalar.... napisał:

Nie dziękuję, muszę wybrać takie jakie chce i wolałabym kupić z zaufanych stron, nie wmówię że jesteś ale w internecie czycha wiele oszustów na takie okazję.

Dzięki za pofatygowanie, ale nie skorzystam

Skalar to nie Dyskowiec za 800 zł, żeby kręcić na nim lody. Uwierz mi, że nawet w porządnych sklepach zoologicznych możesz kupić ryby z wadami, chore itp. Jeśli do sklepu przychodzi dostawa z hodowli, 500 szt Skalarów jednej odmiany, to nie ma szans, żeby sklep/akwarysta wszystkie obejrzał i stwierdził, że są OK. Sam stałem przed zbiornikiem i wybierałem Skalary do swojego akwarium i pokazywałem palcem którego konkretnie chcę. Dopiero w domu i to po kilku dniach zauważyłem, że wybrałem osobniki bez płetw piersiowych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że skalary to nie jest nie wiadomo co żeby na to majątek wydawać, ale bardziej mi chodzi o przesyłkę przez internet nie koniecznie kupisz zdrowe skalary, a i tak w przesyłce coś może się stać.

Miałam skalara że sklepu, welonkowatego, sama go przewiozłam umarł najwyraźniej ze stresu.

A w takich przesyłkach nawet niewiadomo jakie ryby mają warunki.

Już i tak znalazłam sprzedawcę więc jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...