Jump to content

Recommended Posts

Witam.

Podpowiedzcie mi proszę jaki najlepszy pokarm dla rybek jak zaczynają obgryzać roślinki.

Proszę o nazwy pokarmów (wiem, że im brak pokarmów roślinnych) ponieważ szukam konkretnych doświadczeń aby rybki juz nie objadały się roślinkami.

Dodam, że są karmione 3 razy dziennie.

Najpierw zajmij sie pozadnie swoja obsada w akwarium a potem dobieraj tej mieszance ryb pokarm...

Roslinne, a nazwy po co? tropical, mozesz spiruline dac, gotowac warzywa...ale najpierw upozadkuj obsade.. :(

pozdrawiam...

• 4 months later...

Ło matko kochana czy kiedyś osły będą wypowiadać sie na temat czy tylko bić sobie posty.

Jak ktoś nie wie o co sie ktoś pyta niech nie odpowiada na bzdury, które szczególnie mnie nie interesuja... gr oby wreszcie dorośli ci co nabijaja bzdurami sobie ilość sztuk postow grrrrr

Ło matko kochana czy kiedyś osły będą wypowiadać sie na temat czy tylko bić sobie posty.

Jak ktoś nie wie o co sie ktoś pyta niech nie odpowiada na bzdury, które szczególnie mnie nie interesuja... gr oby wreszcie dorośli ci co nabijaja bzdurami sobie ilość sztuk postow grrrrr

Weź się nie denerwuj, bo oni ci bardzo dobrze radzą. Zrób coś tą obsadą, wtedy rybki będą w dobrej kondycji, gwarantuje :).

[...]Jak ktoś nie wie o co sie ktoś pyta niech nie odpowiada na bzdury, które szczególnie mnie nie interesuja...[...]

Po tym ostatnim można pomyśleć jednak że zdrowie ryb cie nie interesuje :roll:.

Fakt faktem może i to jest trochę dużo rybek jak na takie akwarium i może są niedopasowane, ale pomyślcie sobie jak wy byście poczuli się na jego miejscu gdy wam każdy mówił na każdym kroku ze robicie źle. Ej no zabastujcie trochę to jest nieprzyjemne...

Podaj im coś roślinnego np: bio-vit z tropicala.

Pokombinuj trochę a zobaczysz że być może dowiesz się więcej nierz na jakim kolwiek forum. ;)

docent525 i o takie konketne odpowiedzi chodzi... dzieki wielkie.

A co do obsady to jak można łatwo zauważyć nie jestem stałym bywalcem forum, czyli mało aktywny. Zadaję pytanie w momencie kiedy nie znam zbyt konkretnej odpowiedzi.

A akwa mam juz pewien czas wiec i obsada sie zmieniła nie raz nie dwa... rybki które mam w spisie są prawie nieaktualne wiec mógłby ktoś pomyśleć nad odpowiedzia na pytanie a nie przyczepiać sie do czegoś co go nie powinno interesować bo nie o to pytałem.

Na różnych forach są podobne problemy... brak odpowiedzi na pytania a czepianie sie czegoś by nabić posty.

Więc dzieki za odpowiedzi powyższe i szacun dla osób odpowiadających na pytania inni ... to już mam inne zdanie.

Pozdrawiam

a co do zmiany mojego podpisu odnośnie ilości rybek nie mam czasu na dokonanie zmian.

Pozdrawiam

a co do zmiany mojego podpisu odnośnie ilości rybek nie mam czasu na dokonanie zmian.

A czas na mówienie jak to jest ci źle i niedobrze masz?? Wprowadzasz ludzi w błąd swoim podpisem więc się nie dziw, że tak ci odpisują. Temat zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...