Skocz do zawartości

Ryby stoją do góry przy filtrze


Kaiser
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym akwaryta

od ponad miesiąca mam akwarium w tym jedna wmiare duża roślinę(złącze zdjęcia) wodę podmienialem co 2 tygodnie która zawsze od stała jakieś 72h w tym samym czasie czyscilem szkło i czyscilem filtr w ciągu ostatnich kliku ddni ryby zaczęły pływać u góry a nie które stoją przy filtrze z opuszonymi ogonami.

 

W ostatnim czasie przy podmianie wody wyczyścilem również podłoże bo mam chyba żwirek kwarcowy i filtr powietrza częściej mi się brudzil więc go częściej czyscilem ale jeszcze wszytko było ok tylko roślina zaczęła dostawać różnych barw🙄 dokupilem 5 rybek i chyba dopiero zaczęło się tak dziać. Jedna molinezja się chowa jedna kładzie się na liściach i nie rusza przez dłuższy czas a potem stoji przy filtrze albo gdzieś w rogu apetyt też jak by mniejszy. co może być przyczyną? Wyplukane bakterie? filtr słabiej działa? Czy przerobienie? A może przekarmione? A może za silny prąd wody 

(warto też dodać że mam taki czyscik na magnesie gdy czyscilem obok filtra mógło się coś tam rozmagnesowac?) 

 

Akwarium 54l

filtr aquael one plus 

Tem. 25

3 molinezja 

4 kiryski 

3 pielegniczki ramireza

1 pretnik karlowaty 

2 zamienniki plamisty 

4 gupiki 

16119095056185832904066553815585.jpg

Edytowane przez Kaiser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...