Skocz do zawartości

Juwel Rio 180


AquaSchu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie oto moje akwarium

 

https://youtu.be/cxJLgZQZyhg

 

- Akwarium JUWEL Rio 180
- Filtracja Tetra Ex 1200 Plus
- Grzałka JUWEL 200W

- Korzeń red moor
- Seiryu Stone to kamień o szarym odcieniu z ostrymi krawędziami i licznymi szczelinami.
- Tetra CompleteSubstrate to gotowy do użycia substrat akwariowy.
Bogate w substancje odżywcze podłoże zapewniające nawożenie przez długi czas.
W składzie niezbędne pierwiastki, minerały i substancje humusowe, pozytywnie wpływające na wzrost i zdrowy rozwój roślin.
- Dennerle Crystal-Quartz czarny
- Wiaderko lawy wulkanicznej

- Eleocharis acicularis mini
- Gratiola viscidula
- Heteranthera zosterifolia
- Pogostemon deccanensis
- Cryptocoryne crispatula
- Hygrophila pinnatifida
- Bacopa caroliniana
- Alternanthera reineckii ´Lila´

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, DavyJones napisał:

Cały układ, Hardscape, rośliny, nie powala. Pokaż jak wygląda zarośnięte.

Cześć wypadało by się przywitać 😉

Niestety nie pokaże Ci jak wygląda zarośnięte akwarium ponieważ wystartowało ono jakieś 5 dni temu a rośliny które zostały posadzone były w formie

in vitro. Nie wiem czy używałeś takich roślin ale do ich rozwoju potrzeba czasu.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, AquaSchu napisał:

Cześć wypadało by się przywitać 😉

Niestety nie pokaże Ci jak wygląda zarośnięte akwarium ponieważ wystartowało ono jakieś 5 dni temu a rośliny które zostały posadzone były w formie

in vitro. Nie wiem czy używałeś takich roślin ale do ich rozwoju potrzeba czasu.

I co? Będziemy się witać za każdym razem? 🤣 A jak Ci nie pójdzie z tym akwarium to co wtedy wstawisz? Zawsze lepiej poczekać kilka tygodni.

 

Dokładnie 20 września postawiłem 50 litrów HT z emersami a dwa dni temu dosadziłem Proserpinacę invitro i mogę się założyć, że za 14 dni będzie można ją przyciąć, a szczyty dosadzić albo sprzedać. Za 14 dni wyślę Ci zdjęcie. 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, DavyJones napisał:

I co? Będziemy się witać za każdym razem? 🤣 A jak Ci nie pójdzie z tym akwarium to co wtedy wstawisz? Zawsze lepiej poczekać kilka tygodni.

 

Dokładnie 20 września postawiłem 50 litrów HT z emersami a dwa dni temu dosadziłem Proserpinacę invitro i mogę się założyć, że za 14 dni będzie można ją przyciąć, a szczyty dosadzić albo sprzedać. Za 14 dni wyślę Ci zdjęcie. 😁

Za każdym razem nie ale raz by wypadało 😁

Jak mi nie pójdzie z akwarium to wystawie jak mi nie poszło w końcu to mój video blog.

Każdy dobiera rośliny do akwarium według swojego uznania ty masz Proserpinacę ja mam Bacopa caroliniana twoja urośnie w 14 dni moja w 21 😅 a zapomniałem o Heteranthera zosterifolia wydaje mi się że po 21 dniach też będzie cięcie 😉

Zdjęcie chętnie zobaczę

Edytowane przez AquaSchu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...