Skocz do zawartości

Dyfuzor na wąż.


Samael266
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

EHEIM Dyfuzor powietrza na wąż 12/16 i 16/22.

 

Kupiłem takie ustrojstwo i nie działa.

Ogólnie nie da się tego źle poskładać. Zasada działania jest bajecznie prosta więc tym bardziej dziwi mnie brak jakichkolwiek bąbelków. 

 

Ma ktoś jakiś pomysł co jest grane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat przepływu przeanalizowałem i na Ecco pro i na unipump1500 

Paradoks dyfuzor z Aquaela pata mini działa na eheimie o deklarowanym przepływie 720l minus opór więc około 400l.

A dyfuzor z eheima niechce działać nawet z unipump z deklarowanym 1400l więc około 1000l.

 

Wymienię końcówki z uszczelką do węży na oba rozstawy są super ale jak bym chciał końcówkę kierunkowa to bym kupił płytkę za 5zl.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak muszę kupić brzeczek lub pompę tłokowa.

 

Przyjechały oczekiwane l-10a czyli Red lizardy. Po dwutygodniowej walce z twardością i pH. Rozbiłem się mur rozpuszczalności tlenu w wodzie.

Efekt wpuszczenia ryb był bardzo efektowny ryby bajka. Ale .....

 

Zeszły na swoje przygotowane stanowiska i zaczęły powolna wędrówke po szybie do góry praktycznie chciały wyjść z zbiornika.

 

Po chwili obserwacji tego spektaklu jedna z ryb odpadła i omdlała zaczęła opadać na dno.

 

Szybka reakcja z siatką i przeniesienie do zbiornika żłobkowego. Bez czekania pozostałe sztuki też przeniosłem.

 

To ryba górska lubiąca niski stan wody z szybkim nurtem. Chodź chyba stworzona ludzkimi rękami.

 

Po 10minutach ryby doszły do siebie.

Mam nadzieję że im nic nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...