Skocz do zawartości

!!!!!najgorsze akwa!!!!!


andreasart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

proponuje utworzyc nowy temat najgorsze akwa ale takie ktore sie zaliczaja do naj gorszych akwa pt. ->

 

wysylam ten pilk ktory jest zrobiony przeze mnie osobiscie ale bez zgody wlasciciela ktorego w danym czasie nie bylo w domu( taka moja praca ze czasami wlascicieli nie ma w domu a ja swoje musze zrobic)(za to mi placa uslugi budowlane )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu biedne ryby nie wiem czy juz lepiej zeby tam zyly czy zeby nie musialy tak cierpiec i padly.... ale pewnie jakby padly to by nowe kupili :/ Ja tu sie martwie jak mi sie woda zrobi troszke metna a tu ludzie doprowadzaja do takiego stanu... Pewnie te rybki mialy nie zmieniane od nowosci i sie tak stopniowo przyzwyczajaly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem chciałem pokazać wam jak tu lamentujecie nad tymi welonkami a tu są gorsze rzeczy... co innego te ryby żyją a te dzieci nie... w końcu ostatnio miałem klasówke z ewangelii i było jakos tak:" jesteście ważniejsi niż wiele wróbli" w końcu ludzie są ważniejsi w oczach Boga nie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra nie bede juz nic sugerował ale powiem tylko jedno pisanie takich tekstów nic nie da wam ani tym rybom dajcie spokój to bez sensu może cie wstawiać takie zdjęcia ale popisywanie sie kto powie gorszy tekst jest żałosne już było przerabiane na forum taki temat wiele razy wrzucać zdjęcia - owszem tak to łatwo a pomyślcie sobie - ilu z was miałoby ochote to powiedzieć właścicielowi rybek jeśli np. otworzyłby wam facet nieogolony z wystającym brzuchemdrapiący sie po głowie i trzymajacy w ręce puszke po piwie aż sie odechciewa nie? Tak na marginesie: znacie taki filet panga? Jest to filet z suma rekiniego pewna jego odmiana jest chodowana w akwariach ;) ojej chyba sie rozpisałem troche :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze autor robi w budowlance i to w anglii.moj znajomy tez pracuje na roznego rodzaju budowach.kiedys remontowal dom i spotkal sie z taka sama sytuacja-znalazl ryby w tak samo zaniedbanym akwa a konkretnie w kuli.tyle ze wykazal sie dobrym sercem i przygarnal te rybki i ma je do dzis dba o nie.a co linku ralpha na temat aborcji to lepiej juz nie przesylaj takich rzeczy na tym forum bo ja czesto przesuaduje przed kompem jak cos jem wiec rozumiesz... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...