Skocz do zawartości

Dolozenie oświetlenia do akwarium 180l


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Potrzebuje pomocy z doborem oświetlenia do nowego akwarium. Kupiłem zestaw Juwel Rio 180 i chciałbym dołożyć do niego światła.
-Wymiar 100x40x50 ale wody lejemy do zaznaczonego miejsca czyli 40 cm.
- podloze dark soil medium
- będzie podawane co2 z butli i elektrozawory
-akwarium z dużą ilością roslin ale nie typowy roslinniak, bo będzie też trochę rybek
- aranzacja- polowa akwarium to będą korzenie oraz duża ilość różnych roślin mało i sredniowymagajacych ale nie zamykam się na te bardziej wymagające. Druga połowa to skaly dragon i jakieś mchy plus trawnik
- mam już belkę multilux że swietlowkami juwel day 23w 9000k 2600lm i juwel nature 23w 6500k 2600lm

Problem polega na tym, że chciałbym dodać jakieś światło led ze sterownikiem świt i zmierzch, ale belka multilux z kilku powodów musi zostać. Bardzo chciałbym jakąś ręcznie wykonywana belkę montowana pod pokrywę, ale nie bardzo gdzie jest ja umieścić. Znalazłem ostatnio na znanym portalu aukcyjnym taką lampę. Nie będę wklejal link ale tytuł aukcji to
Lampa Led 95cm Roślinna pod pokrywę alu.PREMIUM. Sprzedawca Emi- Led powiedział, że może mi podłączyć 2 takie pod jeden zasilacz i sterownik. Koszt takiej lampy to 190zl. Możecie coś powiedzieć na jej temat? Czy warto wogole się tym interesować. ? Macie jakieś inne pomysły na dolozenie swiatla? Mogę podesłać zdjęcia pokrywy od spodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...