Jump to content
J24

Ktoś coś???

Recommended Posts

IMG_20191231_154012.thumb.jpg.1497083175d34a0b058d4d6358590058.jpgMam problem kupiłam rybki ale one są troszkę dziwne tak jak by skrzyżowanie molinezij z jakąś inną rybą szukam na ten temat już na kilku stronach ale nic nie ma może mi ktoś coś podpowiedzieć bardzo dziękuję

Edited by J24

Jakieś mutanty zrobione z molinezji. Serio podobają Ci się takie nienaturalnie pokrzywione rybki?

Szczerze jak byłam po rybki to one pływały obok w następnym akwarium więc je wzięłam ale no sa bardzo dziwne tylko że pani w sklepie mówiła mi niby jak one się nazywają ale zapomniałam mam takie trzy masakra

Edited by J24

O rany nawet nie pomyślałam ale jak tak przyglądam się molinezją i im to jest podobna po prostu szok bede musiała chyba odwiedzić Panią co sprzedaje w tym zoologicznym

Nie dość, że naciągnęła Cię na te sztuczne kwiatki to jeszcze wynalazki z azjatyckich ferm sprzedała. Co prawda taka jej rola, żeby zarobić, ale do sklepu trzeba chodzić przygotowanym, żeby się nie dać naciągnąć.

Poczytaj o cyklu azotowym i prowadzeniu akwarium bo za chwilkę będziesz miała kłopoty.

To molinezje chyba lirowa z odmiany żaglopłetwej. One wymagają stadka minimum 5szt i 80l +