Jump to content

Darin
 Share

Recommended Posts

Witam,mam problem ,bo moje rybki Neonki (mam ich 6) Jak gaszę światło w akwarium zaczynają się dziwnie zachowywać (mam na myśli pływanie w górę, w dół i w inne kierunki)

😢

Moje oświetlenie akwarium to Diody Led (Kolor Leda to Biały lub chyba jasno niebieski)... I jak je karmię to niektóre jedzą a reszta patrzy na swoje odbicie.

Pomocy! I ich Gatunek to Neon Innesa.

Edited by Darin
Upiększenie Tekstu i Poprawa Tekstu

W dniu 24.12.2019 o 23:34, Darin napisał:

Witam,mam problem ,bo moje rybki Neonki (mam ich 6) Jak gaszę światło w akwarium zaczynają się dziwnie zachowywać (mam na myśli pływanie w górę, w dół i w inne kierunki)

😢

Moje oświetlenie akwarium to Diody Led (Kolor Leda to Biały lub chyba jasno niebieski)... I jak je karmię to niektóre jedzą a reszta patrzy na swoje odbicie.

Pomocy! I ich Gatunek to Neon Innesa.

Ja raz zapomniałem włączyć moim rybom świetlówkę i moje neony innesa zmienili przez to kolor tego ubarwienia niebieskiego na taki bardziej szary gdy włączyłem im to bo ok 10 min zmienili normalny kolor a może to wynikać z tego że masz wyłączone światło własnej dzisiaj jak włączyłem im światło i niechcący wyłączyłem zaczęły chyba 4 neony ladac po całym akwa może wynikać ze przez jakiegoś czasu nie mieli światła a kiedy wyłączasz światło i włączasz ?