Skocz do zawartości

Filtry 2


Ekwinek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.12.2019 o 12:35, piteros napisał:

Napisz co chcesz hodować, będzie łatwiej doradzić. Możesz mieć nawet cztery filtry, tylko po co? 

Bo ten co kupiłem nowy filtr wewnętrzny to tego akwa 112l wydaje mi się że jest za słaby a gdyby miał 2 lepiej by było a ryby mam kiryski 5 neony 8 sztuk i gupiki sztuk 6 dwa samce i cztery samice 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwarium nie jest tak duże żeby pakować do niego dwa filtry.

Na Twoim miejscu jeżeli masz gdzie postawić, zainwestowałbym w filtr zewnętrzny kubełkowy np. MULTIKANI Aquaella. Jest niedrogi i można go rozbudowywać. Jak zaczną się rozmnażać rybki, będziesz mógł na ssaniu założyć gąbkę (prefiltr) żeby nie wciągnęło maluchów. Pompka jest cicha, można dołożyć lampę UV. No i najważniejsze: nie zagraca zbiornika.

Oczywiście jest wiele innych filtrów kubełkowych w różnych cenach. Do wyboru do koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piteros napisał:

Akwarium nie jest tak duże żeby pakować do niego dwa filtry.

Na Twoim miejscu jeżeli masz gdzie postawić, zainwestowałbym w filtr zewnętrzny kubełkowy np. MULTIKANI Aquaella. Jest niedrogi i można go rozbudowywać. Jak zaczną się rozmnażać rybki, będziesz mógł na ssaniu założyć gąbkę (prefiltr) żeby nie wciągnęło maluchów. Pompka jest cicha, można dołożyć lampę UV. No i najważniejsze: nie zagraca zbiornika.

Oczywiście jest wiele innych filtrów kubełkowych w różnych cenach. Do wyboru do koloru.

Ok dzięki kupie ten filtr zewnętrzny jeszcze więcej będę mieć miejsca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...