Skocz do zawartości

Powrót do akwarystyki po 20 latach - zbiornik roślinny


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.
Minęło co najmniej 20 lat od ostatniej przygody z akwarystyka. Czas mija, pojawił się internet, urodził się potomek , idzie zima, wiec czas na dodatkowe hobby by nie marnować czasu na tv.
Pomysł na uzupełnienie pokoju zabaw - akwarium. I tu pierwsze googlowanie i od razu szok. pozytywny szok.
Piękno roślin w wodzie. Zupełnie nie to samo co 20 lat temu. Nie będę wypisywał różnic, bo nie o tym mowa.

Będę startował od nowa, zupełnie od nowa. Nie mam jeszcze nawet zbiornika. Mam świadomość o kosztach takiego akwarium wiec postanowiłem kupić coś z drugiej reki. Rzucił mi się taki oto zestaw, który wydaje się ciekawy.

A wiec:

- ZBIORNIK FLUVAL 80 X 35 X 50 Z POKRYWA
- FILTR ZEWNETRZNY JBL CRISTALPROFI GREEN LINE E701
- GRZALKA 200W
- OSWIETLENIE ++GLO SUN- GLO 20W T8 ++ HAGEN POWER-GLO 20W T8 ++ 3 LISTWY X 12 LED
- CO2 JBL PROFLORA U500

Poproszę o opinie czy taki zestaw będzie odpowiedni na pierwszy zbiornik roślinny.
Zapewne będzie coś trzeba dokupić do tego startera. Chciałbym tylko uniknąć wymiany 50% tego zestawu.
W najbliższa niedziele będę oglądał ten zestaw na żywo jeszcze z woda roślinami etc. Na co zwrócić uwagę jeśli jest to zestaw odpowiedni na następne 10 lat +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...