Jump to content
Sign in to follow this  
katija

Wykrakałam - problem z prętnikiem złotym - pilne!

Recommended Posts

Dzierzka666 - nie mam, jutro mogę mieć.

Mapet - nie musisz być taki oschły :( przyznam, że wolałabym zadziałać w ogólnym na wszystkie. Ale nie znam się, dlatego założyłam temat tutaj i pytam, pytam, pytam :) chyba wypróbuję Twoją metodę, jakoś bardziej do mnie przemawia...

23 minuty temu, Mapet napisał:

Bym nie był, to bym nie polecał.

Pytam, bo przed 10 laty tez użyłam wody utlenionej do odkażania akwarium. Nie pamiętam, jaka była dawka, ale chyba sporo mniejsza od tej, którą zalecasz. 

Nie jestem oschły, stwierdzam tylko fakty o których duża część ludzi nie wie i może spowodować więcej problemów jak pożytku.

22 minuty temu, Dzierzka666 napisał:

Pytam, bo przed 10 laty tez użyłam wody utlenionej do odkażania akwarium. Nie pamiętam, jaka była dawka, ale chyba sporo mniejsza od tej, którą zalecasz. 

To nic tym nie odkaziłaś, po prostu zadziałało tylko na Twoją świadomość, że chciałaś dobrze.
Perhydrol to też woda utleniona tylko w "trochę" większym stężeniu to odkaża wszystko nawet ręce do kości jak się odpowiednio nie zabezpieczy.

20 minut temu, Mapet napisał:

To nic tym nie odkaziłaś, po prostu zadziałało tylko na Twoją świadomość, że chciałaś dobrze.

Miałam wtedy akwarium 54 litry  i zostało dobrze odkażone. Aż za dobrze 😥 w każdym razie od tamtej pory mam uraz do tego środka, chociaż nadmaganian potasu jako środek odkażający jest skuteczny. Ale nie zawsze. 

Ale dosyć :spam:

Witam,

Prętniczek padł pomimo zastosowania proponowanej kuracji :( Można zamknąć temat.

Pozdrawiam

• Sad 1

Temat został wyczerpany/ problem rozwiązany.
Zamykam - jeśli chcesz temat kontynuować, coś dodać, nie zgadzasz się z zamknięciem, proszę o kontakt z moderatorem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this