Skocz do zawartości

Wykrakałam - problem z prętnikiem złotym - pilne!


katija
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzierzka666 - nie mam, jutro mogę mieć.

Mapet - nie musisz być taki oschły :( przyznam, że wolałabym zadziałać w ogólnym na wszystkie. Ale nie znam się, dlatego założyłam temat tutaj i pytam, pytam, pytam :) chyba wypróbuję Twoją metodę, jakoś bardziej do mnie przemawia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem oschły, stwierdzam tylko fakty o których duża część ludzi nie wie i może spowodować więcej problemów jak pożytku.

 

22 minuty temu, Dzierzka666 napisał:

Pytam, bo przed 10 laty tez użyłam wody utlenionej do odkażania akwarium. Nie pamiętam, jaka była dawka, ale chyba sporo mniejsza od tej, którą zalecasz. 

To nic tym nie odkaziłaś, po prostu zadziałało tylko na Twoją świadomość, że chciałaś dobrze.
Perhydrol to też woda utleniona tylko w "trochę" większym stężeniu to odkaża wszystko nawet ręce do kości jak się odpowiednio nie zabezpieczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mapet napisał:

To nic tym nie odkaziłaś, po prostu zadziałało tylko na Twoją świadomość, że chciałaś dobrze.

 

Miałam wtedy akwarium 54 litry  i zostało dobrze odkażone. Aż za dobrze 😥 w każdym razie od tamtej pory mam uraz do tego środka, chociaż nadmaganian potasu jako środek odkażający jest skuteczny. Ale nie zawsze. 

 

Ale dosyć :spam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...