Skocz do zawartości

Pokrywa Diversa 60l wymiana startera


Tazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus,

Szczerze mówiąc nie wiem, czy trafiłem w dobry dział. Jeżeli nie, proszę o przeniesienie.

Ostatnio dokupiłem LEDowe światełko dodatkowe do akwa i ledwo to zrobiłem,  a padło mi główne w pokrywie Diversa z kompletu Startup 60 Profil. Pech mam o tyle, że kupiłem zestaw równiutko 2 lata temu i już nie chcą przyjąć reklamacji. 
Trochę poczytałem - wszędzie piszą, że trzeba wymienić starter. Ale gdzie w tej pokrywie do cholery jest starter? Zdjąłem wsio co mogłem (te budki elektryczne w pokrywie od spodu są czymś załatane, czarne, błyszczące, wodoszczelne). Co zrobić? Mam pewność, że nie padła świetlówka, bo kupiłem nową i nic.

Gdzie ten starter się podziewa?

Pozdrówki, liczę na pomoc :)

PS.
Kilka fot, zobaczcie, czy może Wy widzicie ten starter w dupę kopany.l0ixkVN.jpg
4FjWEqH.jpg
9PArBff.jpg
AXbkbhC.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest wsio zaklejone, nic nie widać.

 

Zastanawiam się, czy aby nie lepszym rozwiązaniem będzie oddanie świetlówki którą kupiłem (wróci mi się 50zł) i kupno nowej pokrywy za jakieś 120 zł. Statecznik to i tak jakieś 30-50 zł, do tego koszty babrania w tym i czas. No i większość pokryw aktualnie nie ma świetlówek a ledy, to przecież takie światło łatwiej wymienić w razie czego. Dobrze myślę, czy źle?

Edytowane przez Tazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...