Skocz do zawartości

PILNIE sprzedam 112l i 54l


TLB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, 
jak w temacie, mam do sprzedania 112l akwarium (80x40x35 dl,wys,szer). Sprzedaję całość i tak jak stoi, czyli akwa, szafka, mata, tło, grzałka aquael 150W, pokrywa diversa (trochę ucięta na filtr kaskadowy) światło 24W świetlówka aquael oraz standardowe z pokrywy 2x18W (pokrywa była przerabiana), piasek w akwa, serpentynit z akwa, muszle winniczka, xx N. multifasciatus anubias, i jak ktoś chce to nawet wodę z akwa;-) nie przedaję filtra. 
Za całość chciałbym 170pln. 

Oraz 
Akwarium Diversa 54l 

-Pokrywa z świetlówką (Diversa) 15W - (pokrywa była kilka razy modyfikowana na inne oświetlenie i zamontowaną kaskadę, pokazują to zdjęcia 2 i 3) 

-Filtr kaskadowy Aquael Versamax FZN-3 . Filtr jest sprawny, ALE UWAGA: na drugim zdjęciu jest pokazane małe pęknięcie, nie wiem skąd. Filtr nigdy mi nie upadł, to pęknięcie się pojawiło jakoś nagle. Myślę, że można zgrzać i nie będzie problemu z kapaniem. W filtrze był wymieniony wirnik. Sprzedaję bez mediów filtracyjnych. 

-Grzałka Aquael 50W, sprawna, brak w niej tylko przyssawek. (termostat sprawny, oczywiście jak to w grzałkach bywa tę tolerancję +/- 1,5 st. trzeba zachować) 

-Odmulacz Sera 

-Tło 

-Mata 

Akwarium ma ok 8-9 lat, Rok temu jeszcze pływały ryby z gatunku N. multifasciatus, a to znaczy, że woda była twarda i zasadowa stąd pozostałości kamienia na filtrze, świetle i na szybach akwa. Z grubsza oczyściłem ale jednak będzie wymagało to dokładniejszego czyszczenia. 

UWAGA!!! Akwarium jest lekko uszkodzone, tzn. jesz uszczerbiony jeden kant na dnie, wobec czego NIE ryzykował bym wlewania wody do niego. Baniak może posłużyć za terrarium. Sprzedaję tylko CAŁOŚĆ za 35 pln 

Jeżeli ktoś weźmie oba akwaria puszczę je za 200pln. 


Odbiór osobisty na starówce w Warszawie. 
Sprzedaję ponieważ muszę zrobić trochę miejsca na nadejście dziecka a już jedno 200l stoi w mieszkaniu. 
Zdjęcia wrzucę wieczorem. 
Kontakt: lukasmarekcislo@gmail.com, 790502461 
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,
z racji tego, że nie ma zainteresowania kupnem mojego zestawu 112l wobec czego ODDAM za przysłowiową złotówkę kilknaście N. multifasciatus wraz z muszlami w których mieszkają oraz jednego osobnika J. ornatus. Odbiór na Nowym Mieście w Warszawie.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...