Skocz do zawartości
cycu2205

Korzeń z czystego strumyka z górskiego lasu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj rano postanowiłem przejść do lasu, do byłej kopalni srebra w góry,gdzie płynie piękny strumyk że źródła z przejrzystą wodą, którą piją nawet okoliczni mieszkańcy, w poszukiwaniu korzenia. Znalazłem coś pięknego. Po zniesieniu na chatę wypłukałem karcherem z ziemi,i na noc do wanny z gorącą wodą z solą.dziś rano ponownie karcher i do gorącej wody już bez soli, i tak do wieczora. Teraz wylądował w baniaku 240l i wygląda to tak. Korzeń odrazu tonął,ponieważ w naturze rósł w strumyku. Nie wiem jakie to drzewo,ale napewno liściaste. Było ucięte piłą 50cm nad wodą, chyba dość dawno,bo dosyć łatwo wyszedł.Dołączona grafikaDołączona grafika

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Witam. Wczoraj rano postanowiłem przejść do lasu, do byłej kopalni srebra w góry,gdzie płynie piękny strumyk że źródła z przejrzystą wodą, którą piją nawet okoliczni mieszkańcy, w poszukiwaniu korzenia. Znalazłem coś pięknego. Po zniesieniu na chatę wypłukałem karcherem z ziemi,i na noc do wanny z gorącą wodą z solą.dziś rano ponownie karcher i do gorącej wody już bez soli, i tak do wieczora. Teraz wylądował w baniaku 240l i wygląda to tak. Korzeń odrazu tonął,ponieważ w naturze rósł w strumyku. Nie wiem jakie to drzewo,ale napewno liściaste. Było ucięte piłą 50cm nad wodą, chyba dość dawno,bo dosyć łatwo wyszedł.Dołączona grafikaDołączona grafika

Zdjecie z wieczornego oświetlenia Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piękna dekoracja. Może dołączysz anubiasa będzie bardziej efektownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super, gdzie to było?

Sent with handy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Na mojej wiosce koło Wałbrzycha. W lesie piękny strumyk że źródła podziemnego i rozlewisko. Jest tam tych korzeni dużo,sam wtedy wyrwałem 5, najważniejsze że nie barwi nawet w minimalnym stopniu wody. Jak załatwię sobie ze 3 bańki po 30l.to będę chciał żeby ta woda wylądowała u mnie w baniaku. Starsi mieszkańcy wsi mówią że kiedyś,jak nie było jeszcze na wsi instalacji wodociągowej,to pili tylko tą wodę. Musi wypływać głęboko z pod ziemi bo zawsze jest lodowata i klarowna jak kryształ. Zrobiłem testy tej wody które posiadam i wyszło GH-5 KH-5 PH-5.5, NO3-1,NO2-0 Po4 minimalnie koło zera. Sąsiad ma tą wodę z góry podłączoną do ogródka długim wężem ogrodowym, leci mu cały czas do wanienki i piją ją zwierzęta,. Sam też przy mnie nawał do szklanki i wypił. Co o tym myślicie?

Edytowane przez cycu2205

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozazdrościć ale Malawi na tym bez soli nie zrobisz :)

Dobre na SA

Sent with handy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi