Skocz do zawartości

Czy wycior jbl cleany nada się do rur aquael unimax 250?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Posiadam jeszcze po starym filtrze wycior do czyszczenia rur do filtrów karnistrowych o nazwie jbl cleany. W starym filtrze(aquanova ncf-600) był on w sam raz. Obecnie mam filtr aquael unimax 250 gdzie rury są dużo grubsze niż w tym starym. Więc czy jbl cleany nada się do tych grubszych? Nie mam jak teraz tego sprawdzić więc się pytam. Czy będe zmuszony kupić wycior aquaela???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jedno i drugie to po co się pytasz czy będzie pasował? Sprawdź sam.

 

To nie jest wycior JBL tylko do węży JBL. Mieści się w wężach otworach od 10 do 25mm (węże: 12/16 i 16/22mm). Ma dwa końce, jeden 12/16 a drugi 16/22. Masz to opisane w instrukcji, której jak widać nie czytałeś.

 

Węże w Uimiax 250 mają średnicę 16/22 - tego też pewnie nie wiedziałeś - więc czyścikiem do węży JBL, węże Unimaxa 250 wyczyścisz.

 

Za mój poprzedni post powinieneś podziękować a  nie mędrkować, bo JBL osprzęt ma słaby a tej informacji w instrukcji nie znajdziesz.

Edytowane przez DavyJones
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kto tu medrkuje? Człowieku co ja się dowiedziałem z twojego pierwszego postu???? Że urwał ci się wycior od jbla??? Co ja się z tego dowiedziałem?? W drugim poście to co innego i chwała ci za to i dziękuję. A sprawdzić sam nie mogę pisałem o tym a wycior JBL cleany kupiłem 10 lat temu więc instrukcji już nie mam. Także kolego dziękuję ci ale radzę trochę wstrzemięźliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz instrukcji do czyścika JBL, kupiłeś go 10 lat temu, mogła zaginąć OK. Teraz dam Ci radę - nie musisz dziękować - którą będziesz mógł wykorzystać w innych nurtujących Cię sprawach: poproś wnuka o pomoc, niech Ci znajdzie opis czyścika JBL w internecie. Nawet ośmiolatek wie co to jest internet i wyszukiwarka Google. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam całe to forum i ten wątek i zastanawiam się czy tu są same zakompleksione blondynki?

Co ma na celu ten post? Miałeś spinę z jednym użytkownikiem, więc teraz poubliżasz wszystkim?

 

Na nerwy i frustrację proponuję meliskę plus jogę albo siłownię. Działa lepiej niż internet...

Pozdrawiam (ruda, nie blondynka).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadź wycior do rury. Nie czujesz żadnego oporu? Kup wycior do szerszej rury. Czujesz  bardzo silny opór/blokowanie? Kup wycior do węższej rury.

 

I pilnuj swojego zachowania, bo jak będziesz w ludzi rzucał takimi tekstami, to pewnego dnia może się okazać, że masz bardzo ważne pytanie, ale nikt jakoś nie ma ochoty wchodzić z tobą w interakcje ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co biega? Chciałem być miły. Ale widzę że nikt tu nie łapie o co chodzi. Wytlumaczyliscie mi z wyciorem to ja wytłumaczę o co chodzi z tą blondynka. Blondynka to inaczej świnka ale nie świnia w tym złym słowo znaczeniu tylko mała czysta świnka domowa. Pójdę dalej. Chodziło mi o prosiaczka z książki o Kubusia Puchatka gdzie był prosiaczek który wszystkiego się bał i był zakompleksiony. I stąd zakompleksiona blondynka. Czy to obraża? Czy jest się o coś obrażać? Chciałem być miły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...