Jump to content
Walenty

Giełdy akwarystyczne

Recommended Posts

Witam

Chciałem zapytać czy są organizowane na śląsku giełdy akwarystyczne?

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Żeby nie dublować tematów to "podczepię się" pod ten i zapytam o Bydgoszcz :D

A we Wrocławiu są jakieś? Chętnie bym się wybrał uszarpać jakiegoś dobrego deala.

W tamtym roku podejrzę w środku czerwca była giełda w Katowicach, ale nie wiem jak jest teraz...

Edited by Micheal

Napiszę jak wygląda giełda w Łodzi, bo być może podobne zasady panują na innych giełdach.

Często przy wejściu na giełdę wymagane jest pokazanie kwitu o posiadaniu działalności gospodarczej. Jeśli jednak uda nam się na nią dostać to często tacy detaliści jak my niw mają tam czego szukać, bo ryby sprzedawane są po kilkadziesiąt sztuk. O sprzęt nie pytałem, więc nie wiem jak to z tym jest. Ale koło gieldy handlowali baniakami z dostawczakow ale strach to brać, bo nie wiadomo czym i jak klejone.

giełda w Katowicach, ale nie wiem jak jest teraz...

Teraz jest w Mysłowicach ale tam życia bym nie kupił, jak jakość jest taka jak parę lat temu to lepiej omijać.

Chciałem zapytać czy są organizowane na śląsku giełdy akwarystyczne?

A co chcesz kupić bo ceny są porównywalne jak chcesz w detalu jakość życia tragiczna.

W Warszawie jest giełda akwarystyczna na Kole. Jest żywe żarcie dla ryb (tanio i w dużych porcjach). Są ryby i rośliny.

Edited by RyCho

Hmm... Słyszalem o tych giełdach dla hurtownikow, ale byłem ciekaw czy są takie na których poprostu kupi się ryby taniej niż np. w sklepie od hodowców. Nie mam doświadczenia jak to wygląda w akwarystyce, ale w terrarystyce są organizowane giełdy (na śląsku są organizowane min. w świętochłowicach) terrarystyczne na której każdy może za opłatą 20zl wystawić swój stolik i sprzedawać. Każdy może wejść, i hurtownicy i detalisci a ceny są dużo mniejsze niż w sklepach i nie ma mowy o tym żeby zwierzęta były zaniedbane czy chore.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Ja 21-22 maja jadę do Warszawy na wystawę akwarystyczną . Zadzwonie do brata to napisze więcej szczegółów

Może ktoś będzie chciał zawitać. To ma być coś w stylu targów ,wystawy na jakiejś uczelni.

Targów tam nie ma To Warszawskie Dni Akwarystyki. Wystawa i prelekcje akwarystyczne i nie tylko. Nic tam nie kupisz oficjalnie.

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka