Jump to content

Bocja Karłowata - pytania do osób które mają lub miały

Boul
 Share

Recommended Posts

Witam,

w związku iż mam problem ze ślimakami w akwarium chciałem zapytać o Bocję karłowatą. Czy zjada ślimaki to piewsza sprawa i czy atakuje krewetki to druga. Nie moge pozwolić sobie na bocję wspaniałą ze względu na posiadanie krewetek. Czy może jeszcze jakieś inne rybki ślimakożerne ? Poradźcie koledzy i koleżanki.

Ja mam 4bocje wspaniałe i 5 krewetek nie zauważyłem żadnego ataku z jednej i z drugiej strony. Co do ślimaków uuu no tu jest problem ostatnio wrzuciłem 3 i nie mam już żadnego jedyne co zauważyłem to dziurka w skorupie i pusta skorupka :D

Ja mam 4bocje wspaniałe i 5 krewetek nie zauważyłem żadnego ataku z jednej i z drugiej strony. Co do ślimaków uuu no tu jest problem ostatnio wrzuciłem 3 i nie mam już żadnego jedyne co zauważyłem to dziurka w skorupie i pusta skorupka :D

A gdzie była mowa o bocji wspaniałej ? Chodzi o bocję karłowatą. Ten gatunek nie zje ci ślimaków. U mojego kolegi żyją w zgodzie z ampulariami i hmmm plagą zatoczków i rozdętek :). Chrisie wątpię żeby bocja nie ruszyła krewetki, takiego pysznego i soczystego skorupiaczka :D

Share

• Create New...