Skocz do zawartości

[70 litrów] Górski strumień


psyho39
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już mamy dwa,nie chcę wystawiać uczucia na ciężką próbę zakupu trzeciego :)

 

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka

Oj tam, oj tam... Najwyżej postawi Ci ultimatum... co za problem, bierzesz prawnika i w 2-3 tygodnie jesteś rozwodnikiem z 3 akwariami :D

Edytowane przez Limak86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w miejsce podwójnego małżeńskiego łóżka można będzie wstawić z 1000 litrów a ja obok na materacu. Jako że dzieci też pewnie by wzięła to może nawet fishroom by postawił :) Genialna koncepcja :)

 

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od dziedziny to prawo zawsze obowiązuje: ludzie nie chcą mięsa, ludzie chcą parówek.

Ja ten wpis zrozumiałam tak, że ludzie coraz częściej zadowalają się czymś co jest imitacją ("parówki") prawdziwego produktu ("mięso"). Jeśli przenieść to na grunt oceniania zbiorników... no to komentarz sami sobie dopiszcie ;) Ale to tylko moja interpretacja wpisu DavyJones-a.

 

Ponieważ gustuję w zbiornikach "zielonych", na mnie niestety to akwarium nie robi tak dużego wrażenia, jak u innych. Ale jeśli pozostałe zbiorniki na WDA były w stylu tego widocznego po lewej - na zdjęciu, które wstawił ahr - czyli "zielono mi", no to się nie dziwię, że ten od ciebie psycho39 wygrał   ;)

 

Może jak się tu zazieleni (zagloni), bardziej wpadnie mi w oko.

Edytowane przez maziama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko dla mnie tekst o mięsie jest tu niejasny. Nie rozumiem też po co DavyJones zacytował mój post (nie widzę związku), zatem pozwolę sobie to skomentować i może co nieco wyjaśnić samemu autorowi wypowiedzi :)

 

Niezależnie od dziedziny to prawo zawsze obowiązuje: ludzie nie chcą mięsa, ludzie chcą parówek.

Jeśli mamy interpretować ten komentarz jako coś w stylu "nie liczy się zawartość tylko forma w jakiej się ją podaje", to niestety trafiłeś jak kulą w płot cytując akurat moją wypowiedź. Otóż na tyle na ile pozwala mi czas zajmuję się stroną naszego forum na FB i już dawno opublikowałam tam zdjęcie zbiornika Psycho39, bo uznałam go za naprawdę fajny przykład naturalnie wyglądającego akwarium. Jak widać nie było do tego potrzeba fotki z lustrzanki i wodotrysków - doceniam dobre mięso nawet gdy nie jest podane w formie parówki ;)

 

( Link )

 

Po raz pierwszy żona zabroniła mi likwidacji zbiornika

Bardzo mądra kobieta :D

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie jeszcze trochę inaczej. Muszę tylko jeszcze poszukać jakiegoś naturalnego towarzyszą dla Kardynałków . Trzeba też zamontować porządne chłodzenie na wiatrakach czytaj. ciche,wydajne. Jak już się porządnie zagloni to może dojdą Przylgi zamiast Babki.

 

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jakoś tak 5 lat temu zastanawiałem się nad obsadą pierwszego poważnego akwarium i Sverting polecał mi kardynałki i przylgi właśnie - wspominał też coś o przepływie a'la strumień :D Tak mi się to teraz skojarzyło.
EDIT: znalazłem:
http://forum.superakwarium.pl/topic/30705-112l-kiryski-kardyna%C5%82ki-i/?do=findComment&comment=324878

Edytowane przez hipolit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...