Jump to content

Oświetlenie led 112l

Fiedziu
 Share

Recommended Posts

Kolego wysil się troche i opisz zbiornik.

Podłoże,osiwtlenie, czas świecenia ,nawożenie, kiedy założony był zbiornik itp itd

Lumia 640

Proszę bardzo. Podłoze mam takie http://allegro.pl/zwirek-rzeczny-do-akwarium-5-10mm-rosliny-wroclaw-i6413449915.html?snapshot=MjAxNi0xMC0yNFQxODo1NjoyOFo7YnV5ZXI7Y2MzOTE5OGQ4YTNjMjVkMDk1MmIyOGNlNmJjNzI5MDA4NTIyNWM1Zjg1NDc2MTU1MWM1ZDUwOTVkYjY3N2FmNg==

.Czas swiecenia od 10 do 21. Nawozenie raz na tydzien ale nie pamietam jakie a teraz nie ma mnie w domu. Oswietlenie podalem wyzej a zbiornik mam od listopada ubieglego roku.

Edited by Fiedziu

Po pierwsze nie podajcie linków do allegro, bo one wygasają i nic nie wiadomo o co chodzi. Mam bardzo podobną, nawet trochę słabszą 1350 lumenów mam takie 2 w akwarium 150l i jest optymalnie, nie rozwijają się glony, roślinki ładnie rosną, chociaż może to też zasługa CO2, którego im dostarczam (zwykłe drożdże w butelce).

• 3 months later...

Po pierwsze nie podajcie linków do allegro, bo one wygasają i nic nie wiadomo o co chodzi. Mam bardzo podobną, nawet trochę słabszą  1350 lumenów mam takie 2 w akwarium 150l i jest optymalnie, nie rozwijają się glony, roślinki ładnie rosną, chociaż może to też zasługa CO2, którego im dostarczam (zwykłe drożdże w butelce).

Dzięki za polecenie, kupiłem taką samą w plantica tylko, że 24W (2550 lumenów) i daje nieźle, mam nadzieję, że żywotność tego będzie duża. Ogólnie wszystko wymieniam powoli na ledy, nie tylko w akwarium :)